Tadılmaması gereken tatlar
aaslan
Üye
bugün içim pasifik(ayran tadında soda)denedim vede hayatımdaki en korkunç deneyimi yaşadım.
ikram cevizli deneyince de aynı şey olmuştu ve artık etrafımdaki insanları böyle şeylerden korumalıyım dedim.
sizin de böyle denediğiniz vede "Berbat,korkunç!" dediğiniz şeyler varmı?
tartışalım.
Misafir
Fruko buz. Asla tatmayın. Zaten yapamazsınız.
FLC
Üye
Bir ara Şeftalili Süt falan vardı. Aman diyeyim.
masterchiefemre
Üye
cola turka'nın kahve  aromalısını içmiştim bir ara,tadı iğrenç ötesi sakın içmeyin.
Spirit
Üye
İğrenç değil ama o kadar da güzel değildi. Evet içmemek büyük bir kayıp değil. Frukonun nanelisi de berbat bir şey. Cart'e Dor Selection serisinden Kabak Tatlılı ve Tahin Pekmezli dondurmalar da berbat bir şey. Zaten Kabak Tatlılı artık üretilmiyor nedense.
masterchiefemre
Üye
ve dünyadaki en iğrenç tadı olan içeceği söylüyorum 'schweppes tonic'.sakın ama sakın içmeyin bunu, hastanelik olursunuz ;D
SYSCLEANER
Mod
tonic zaten tek başına içilmez çoğunlukta öheh ne yaptın :D boşuna cin tonik demiyorlar ona :D
masterchiefemre
Üye
reşit olmayınca  insan tonic'le idare etmeye çalışıyor,ne yaparsın ;D
SwooshSwoosh
Üye

ve dünyadaki en iğrenç tadı olan içeceği söylüyorum 'schweppes tonic'.sakın ama sakın içmeyin bunu, hastanelik olursunuz ;D

hastasıyım sade toniğin. o bayık tadı acayip hoşuma gidiyor.

tadılmaması gereken, kahveli bira diyebilirim sanırım. gerçi böyle şeyler özneldir ama (yukarıda olduğu gibi) kahveli birayı seven görmedim ben daha. sonra activa denen iğrenç yoğurdumsu şey de çok leş. içim pasifikte hakkaten çok dandik bişey, ne diye zorlamışlar anlamadım...
Misafir
Japonların yedikleri böcekler (karınca gibi)  :sick:
masterchiefemre
Üye
küçükken kuzenim karıncaları çatır çutur yerdi valla ;D;D
discussioncontroller