Tadılmaması gereken tatlar
dodgerdodger
Üye
Rajaz dedi:

Geçen edirnede haribo standı vardı 15 liralık Allah ne verdiyse aldım. Adamlar kolum kadar solucan yapmışlar. Paketlisinden bin kat güzeldi vallahi.

Tavsiye ederim.

Tadalım mı tatmayalım mı?

*Konu-mesaj çelişkisi*
Rajaz
Üye
Lafı geçtiği için buraya denk geldi. Anasonlusu dışında yiyin hepsinden. :D
firat0395
Üye
Verildimi bilmiyorum ama kahveli bira. Reziiil.
Elessar
Üye
firat0395 dedi:

Verildimi bilmiyorum ama kahveli bira. Reziiil.

Verilmedi öyle bir şey niye verilsin ki? :party:
kurtkapankurtkapan
Üye
Dark_Blue dedi:

Aklınıza gelebilecek her türlü fast - food ürünü.(Dönerden,lahmacuna,kokoreçe kadar hepsi ) Bir de gazlı ve gazlı olmayan ama şekerli içeceklerin tümü ( Ice Tea,Nestea,hazır meyve suları )

3-4 ay önce tam bir fast - food bağımlısıydım.Tabii bunun sonucu olarak kilolar da almış başını gidiyordu.Son günlerde çıkan virüslü et olayının dışında,kalp ve damar hastalıklarına davetiye çıkarıyorsunuz bunları yiyerek.Obezite ile birlikte gelen sorunları yazmamın gereği yok sanırım ?

Ben ayda bir fast food yiyorum.
Oda arkadaşlarımla dışarı çıktığımda.
Arada canım patates çeker evde kızartırım mesela.
Bağımlı olmayanlar n'apcak?
Ryso
Üye
Fastfood'cudayız, menüleri aldık oturuyoruz. Yanımda da kankam olan ama yemek vakitlerinde bir o kadar da uzak durulması gereken şahıs oturuyor. Ben bi ara sohbete dalmışken bu kolamın içine şu paket içinde olan tuzun hepsini dökmüş, avını bekleyen kurt misali içmemi bekliyor. Tabi bende olayın farkında olmayan A kişisi şeklinde kolamdan bir yudum alırım ve...

evet.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Valla döverdim ben onu.Maddi açıdan zararını geçtim, elime korkmadan kolayı alıp içmenin zevkini de geçtim, sürekli bir tedirginlik hissi olur.
Rajaz
Üye
Ben de döverim. Gerçekten ama gerçekten döverim. Ger.i kimse benimle yemeğe gitmez. Zira yemek yerken değil yemeğin ertesinde sohbet etmeyi seven biri olduğum için yemek yerken yemeğin zevkine odaklanır 2 kelime dahi etmem.

Ayrıca,

hamburgercideysek patateslerimden 1'ini dahi vermem kimseye. Tadına baktırtmam, kolamdan hüplettirtmem. Ama elemanın parası yoksa ısmarlarım. Hele hele kolamın tadına asla baktırtmam. Zira kamışla çekerken çektiğinin yarısı geri kolaya dökülüyor. Iyk.
Ryso
Üye
Yapmayın yahu :D 10 liralık bir menü için yakın arkadaşınızın kalbini kırmaya değmez :) Yeri geldiğinde en büyük eğlence kaynağı, sırdaş. Her insanın zayıf bir noktası vardır derler ya, o da normal rutin yemek yemeği aksiyona çeviriyor :P

Ha bu arada, o kola gayet güzel bir eşşek şakasıydı bence :P
AK_LampardAK_Lampard
Üye
gduman94 dedi:

İki sene önce süt ve süt ürünleri üreten bir markanın ürettiği gazlı ayran vardır bir hevesle aldım içtip ilk yudumunda iğrenip çöpe atmıştım. ürünün adı atlantis mi atlantik mi böyle suyla ilgili bir şeydi.

Kefir olmasın o?
discussioncontroller