Tadılmaması gereken tatlar
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Üstüne ketçap dökülmüş turşulu rus salatası. Hayatımda tattığım en berbat salataydı. :/
Rajaz
Üye
Ryso dedi:

Yapmayın yahu :D 10 liralık bir menü için yakın arkadaşınızın kalbini kırmaya değmez :) Yeri geldiğinde en büyük eğlence kaynağı, sırdaş. Her insanın zayıf bir noktası vardır derler ya, o da normal rutin yemek yemeği aksiyona çeviriyor :P

Ha bu arada, o kola gayet güzel bir eşşek şakasıydı bence :P

Yok abi, olmaz. Eşşek değil onu yapan eşşoğleşşek derim ben eğer benim arkadaşım olsaydı.

Yaşamak için yiyorum genelde, yemek için yaşamıyorum. Ancaak vakit ayırmışım bu kadar kıymetli vaktimden(ki bu mesajı yazarken de binbir iş ile uğraşmaktayım) keyif yapacağım, o hıyar da kolama tuz dökecek ha? Valla king boy ısmarlatırım kendime acımam. :D

Ve yalnızlık... Seviyorum sanırım yalnız yemek yemeyi. :D
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Valla abi arkadaşı kırmak değil, benim ağzıma etmektir o.Yakın arkadaşlar bilir zaten kola içerken beni rahatsız etmemeleri gerektiğini.Canımı al kolamı alma, o derece :P
Dr.FreeMan
Üye
O tuzlu kolalı şakayı banada yapmışlardı. Hemde küçük çocuk yaptı bunu. Kola 2,5 litrelikti.Çocuk kolaya tuzu koyup kaçmış. Bizde hadi millet kim ilk bitircek diye bardaklara doldurup aynı anda içmeye kalkışınca....

Ben anlamalıydım o şişenin kenarları yapış yapıştı ve azalmıştı.

Not: 5 kişiydik.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
O yine iyiymiş, arkadaşlar benim kolama müsil karıştırmışlardı lisede. İçmeden farkettim de kurtardık motoru.
Rajaz
Üye
Yalnız tuz atılan kolayı nasıl farketmezsiniz azıcık bile atsan kabarır taşar yahu. :/
sawwormsawworm
Üye

O yine iyiymiş, arkadaşlar benim kolama müsil karıştırmışlardı lisede. İçmeden farkettim de kurtardık motoru.

İyi arkadaşını komalık etmemişsin :p
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Ben yapar mıyım öyle şey, aaa :P
sawwormsawworm
Üye

Ben yapar mıyım öyle şey, aaa :P

İçseydin yapardın bence abi, ahah :D
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Yapmaya fırsat bulabilir miydim ki? Direkt tuvalete koşacağım için asddfg
discussioncontroller