Tadılmaması gereken tatlar
Dr.FreeMan
Üye
Kolaya tuz atılırsa dövebilirsin ama müsil kötü be abi. Adam sana gülüyor kıs kıs sen orda motoru kurtarmaya çalışıyorsun. 2 gün sonrada ortadan kaybolur bul bulabilirsen sen paçayı zor kurtarmışın anlaşılan.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Yok ya kaçabilecek adamlar değillerdi, sınıftan yakın arkadaşlar :D
Dr.FreeMan
Üye
Herhangi bir alkollü içeceğede tuz olayı çok kötü. Hadi tadı geçtim paran gidiyo be abi atıyorum 50'lik Rakına tuz atsalar (şişenin içine) ne yaparsınız adama?
Ryso
Üye
Rakıyı başına dökmek gibi aynı tadında bir cevap güzel olabilir mesela :P
kurtkapankurtkapan
Üye
Adamı tutup rakıyı içirirdim.
FaironFairon
Üye

Herhangi bir alkollü içeceğede tuz olayı çok kötü. Hadi tadı geçtim paran gidiyo be abi atıyorum 50'lik Rakına tuz atsalar (şişenin içine) ne yaparsınız adama?

düzenleme:
ohohoho kafam baya güzelmiş sanırım bunu yazarken :P
HOXHOX
Üye
sevenler olabilir, hatta tapanlar olabilir ama:

avakado (arkanıza bakmadan kaçın)

lahana yemeği (kokusu sarhoş eder, mikserden geçirilmiş beyine benzeyen görüntüsü bayıltır)

ızgarada kızartılan, önce suyu içilen, sonra kendi yenen mantar(diyecek fazla bişey yok, allah karşılaştırmasın)
FaironFairon
Üye
Abi naptın, mantarın yenilebilecek tek hali o. Normalde mantar görünce ortamdan uzaklaşan ben mangalda senin dediğin şekilde hazırlandıktan sonra yediğim mantardan sonra resmen fırsat olsa da yesem diye gün saymaya başladım. Hani tadına bakıp öyle mi yorum yaptın bilmiyorum ama tadına bakmadıysan bir dene derim.
HOXHOX
Üye
kokusu ciddi anlamda berbat. tadına bakmaya tırstım açıkçası :/

bu yorumundan sonra denicem bidahakine artık burun tıkayıp.
ReyCey98ReyCey98
Üye
enginar. net
discussioncontroller