Tadılması gereken tatlar
lordwolky33
Üye

Kek kalıba döküldükten sonra karıştırma kabında kalan kısım di mi? Onu çorba kaşığıyla sıyırmak, ohh... Yalvarırdım komple kalıba dökmeyin, kalın bir tabaka bırakın diye ehehe...

Uf yaa küçükken çok yapardım ben onu.Nereden aklıma getirdin şimdi? :D
deddodeddo
Üye
Kokoreç diyebilir miyim? Daha lezzetli bir yiyecek gelmiyor aklıma.
ColdFire_f
Üye
Antalya dedemanda taraftar büfesinden ekmek arası köfte
dönerciler çarşısından köpek eti döner(tavuk diyorlar da inanmıyoruz)
Nargile(tömbeki olması tercih sebebidir)
ColdFire_f
Üye
Antalya dedemanda taraftar büfesinden ekmek arası köfte.
dönerciler çarşısından köpek eti döner(tavuk diyolar ama inanmıyoruz).
nargile(tömbeki olması tercih sebebidir).
çiğ balık
denizden çıkan hertürlü canlı
MİDYE
aaslan
Üye

Kek kalıba döküldükten sonra karıştırma kabında kalan kısım di mi? Onu çorba kaşığıyla sıyırmak, ohh... Yalvarırdım komple kalıba dökmeyin, kalın bir tabaka bırakın diye ehehe...

işte o olaydan bıkıp,özel olarak yaptırmıştım anneme ;D
bayağı güzeldi ama,buzluğa koyup birkaç gün boyunca yemiştim.
EytciEytci
Üye
deddo dedi:

Kokoreç diyebilir miyim? Daha lezzetli bir yiyecek gelmiyor aklıma.

,katılıyorum mutlaka yenmeli :)
PiranhaPiranha
Üye
Aşırı iğrenç kokmayanı olursa tabi... valla bende Kokoreç severlerdenim. her zaman, her yerden yenmez (sağlık, lezzet vb) ama uygun bir yerde veya ekmek arası acayip şukella gider... Eytci, yeme-içme olayınıda merak ettim. kokoreç diyeceğin pek aklıma gelmezdide ne bileyim sevdim.
Elessar
Üye
Közlenmiş biberle birlikte, kızarmış yumurta güzel oluyormuş, deneyin derim.
desert78
Üye
Molohiya böyle bol soğanlı onunla beraber iyi pişmiş kuzu veya tavuk eti... Canım çekti valla.

Bilmeyeneniz varsa bkz: http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=molohiya
PiranhaPiranha
Üye
Onceki sayfada Kokorec'den bahsettim... simdi size tadilmasi gereken bir baska yemek combosunu yazıcam: oncelikle guzelce tane tane olmus pirinc pilavimizdan tabagimiza aliyoruz. yaninda Patates yemegide varsa iki kasik alip pilavin ustune birakiyoruz ve afiyetle bu lezzete ortak oluyoruz super bir bilesim oluyor. zaten Pilav ustune kuru fasulye ve nohut vazgecilmezlerimdendi, simdide patates yemegide eklendi. Taze fasulye ve patlıcanda deniycem
discussioncontroller