İngilizce Cümle Çevirileri Oyunu
BlackDaggerBlackDagger
Üye
I'm just trying to reach the right words in my mind but my breath stops in the middle of a thought when everything seems meaningless. After that i feel that i'm drowning inside.
SnakeSnake
Üye
sadece aklımdaki zihnimdeki (daha doğru oldu sanırım) doğru sözcüklere ulaşmaya çalışıyorum fakat her şey anlamsız göründüğünde, bir düşüncenin tam ortasında nefesim kesiliveriyor. sonrasında içimde boğuluyormuşum gibi hissediyorum.
BlackDaggerBlackDagger
Üye
Congratulations, buddy. Now you're ready for the next chapter. Wait until the dawn, then you will see two great things, one for you, one for the people you love. And send this message to at least 10 people if you want your wishes to come true.
peace
Üye
Tebrikler, adamım. Şimdi bir sonraki bölüme hazırsın. Bilmemneye(dawn ne demek bilmiyorum) kadar bekle, sonra 2 harika şey göreceksin, 1'i senin için, 1'ide sevdiğin insanlar için. Ve eğer dileklerinin gerçek olmasını istiyorsan, bu mesajı en az 10 kişiye gönder.
BlackDaggerBlackDagger
Üye
This is incredible. You all are just brilliant my friends. I'm thinking of how can we take this game one step further and i've got good ideas. After you translate this one the game will get harder. Just remember, be warned. And a little note for the untranslated word; dawn means the time of sunrise.
MustaTheUA
Üye
İnanılmaz. Hepiniz harikasınız arkadaşlar. Bu oyunu bir adım daha öteye nasıl taşırız diye düşünüyorum ve iyi fikirler de edindim. Bu cümleyi de çevirdikten sonra oyun biraz daha zorlaşacak. Haberdar edildiğinizi unutmayın. Ve çevirelemeyen kelime için ufak bir not, ''dawn'' gün doğumu(şafak) anlamına gelir.
peace
Üye

Ve çevirelemeyen kelime için ufak bir not, ''dawn'' gün doğumu(şafak) anlamına gelir.

Teşekkürler. =)
MustaTheUA
Üye
peace dedi:

Teşekkürler. =)

Rica ederim. :)
Maralais
Üye
Zorluk artırılsın demiş biri sanırım...

WARNING: NIGHTMARE DIFFICULTY LEVEL ACTIVATED

Ho there wanderer! Stay thy course a moment to indulge an old man. It’s been nigh unto a tenday since I’ve seen a soul walking this road, and I’ve been without decent conversation since.
BlackDaggerBlackDagger
Üye
Selamlar olsun gezgin! Yaşlı bir adamı memnun etmek adına bir süreliğine kal yerinde. Güzel bir sohbet etmeyeli ve bu yolda seyreden birini görmeyeli yaklaşık bir hafta oldu.
discussioncontroller