Rüya Günlüğü
Silverlex
Üye
Ya şu Rüya patchini nereden indiriyorduk. Ben loading screende kaç aydır birşey göremiyorum, buglandı heralde.
PISLIXPISLIX
Üye
...
Ellerim kelepçeli. Kelepçeleri saklamak için ceket örtülmüş. Neredeyim ben? Elimde bir otopark bileti var. Biletin üzerinde numaralar var, sinema koltuğu gibi. En yakın otoparka amaçsızca koşuyorum. Belli ki birşeylerden kaçıyorum. Yakından bir ses geliyor, irkiliyorum:
-Yardım ediyim mi abi!
kafamı çevirdiğimde otopark görevlisini görüyorum. "Y-Yok. Ben kendim bulurum." diye cevap veriyorum. Otopark biletinde tarif edilen numaraya varıyorum. 4 kapısı da açık sıradan bir araç görüyorum. Araç hiç tanıdık gelmiyor. Belli ki bileti de çalmışım. İçine atlayıp düz kontakla şansımı deniyorum. Tam o sırada yan koltuğa biri oturuyor ve bana yumruk sallamaya çalışıyor. Cebimdeki tabancayı çıkarıp kafasına doğrultuyorum:
"Anahtarı ver!"
Anahtarı veriyor. Arabayı çalıştırıyorum. Otoparktan hızla çıkıyorum. Adam halen yanımda.
Kendimi bir anda otobanda buluyorum, tabanca elimden gitmiş. Araç 200km/h nin üzerini görüyor. Şaşırıyorum. Gaza basmadığım halde bu hızlara neden ulaştığımı anlamaya çalışıyorum. Adam, şoför mahaline yan taraftan hem ayağını uzatıp gaza basıyor hem de direksiyonu sağ-sol yaptırarak araca kaza yaptırmaya çalışıyor. Frene basıyorum. Fren patlıyor. Biraz el freni çekeyim diyorum, araba kontrolden çıkıyor, vazgeçiyorum.
-"Öleceksin." diyorum.
-"Kim ölecek, göreceğiz." diyor, emniyet kemerini takmış, kendinden emin bir şekilde. Bu sırada emniyet kemerimi de takmadığımı farkediyorum.
Bir yandan direksiyonu tutmaya çalışarak zoru zoruna emniyet kemerini geçiriyorum.
-"Öyle olsun, senin istediğin şekilde oynayalım." diyorum. Son hızla aracın sağ tarafını bir bariyere çarpıyorum hava yastıklarına da güvenerek. Ama hava yastıkları açılmıyor.
"Tek yapabildiğin bu mu?" diyor, kafasından kanlar boşalmaya başlayan adam, kıs kıs gülerek.
Araba çalışır mı diye zorluyorum. Çalıştığını görünce yola devam ediyorum. Biraz daha hızlanınca polislerin takip ettiğini görebiliyorum dikiz aynasından.
"Eee ne yapacaksın?" diyor kafası kanlı adam.
"Bu olaya bir son vereceğim." deyip aracın sol tarafını bir direğe vuruyorum. Hava yastıkları yine açılmıyor.
"Ölmeyi bile başaramıyorsun." diyor adam yine kıs kıs gülüp...
Polisler çevremi sararken rüya biter...
hi_jackerhi_jacker
Üye
Herkes toplanmış, alignmentları kafasının üstünde yanmaya başlıyor. İşte görüyorum milleti Chaotic Good, Lawful Good filan. Sıra bana geldi, True Mal yazmıştı...
drouzzindrouzzin
Üye
PISLIX dedi:

"Ölmeyi bile başaramıyorsun." diyor adam yine kıs kıs gülüp...

:o

-o-

Bir haftadır hep aynı şeyleri görüyorum ben de. Deja vu gibi, daha önce yaşadığım olaylar hepsi, tek farkla: Olduğu gibi değil de, olmasını istediğim gibi görüyorum hep. "Keşke şunu deseydim" dediğim yerde diyorum onu. Sonra hooop, başka bir anıya transfer oluyorum, yaptığım farklılığın sonucunu göremeden hem de.

Pişmanlık diyorlar sanırım buna, ben de tam bilmiyorum.
monster_42
Üye
2 gündür İstanbul daki Airsoft turnuvalarına katılıyorum rüyalarımda.Geçen haftada hayatımın en gerçekçi rüyasını gördüm.Arkdaşlarla okulda muhabbet ediyoduk.Gerçekti resmen.
creiGncreiGn
Üye
hi_jacker dedi:

Herkes toplanmış, alignmentları kafasının üstünde yanmaya başlıyor. İşte görüyorum milleti Chaotic Good, Lawful Good filan. Sıra bana geldi, True Mal yazmıştı...

:rofl: :rofl: :rofl:

Biraz geç olmuş ama olsun, uzun süredir en çok güldüğüm şeylerden oldu bu mesaj..
MelkorMelkor
Üye
rüyamda vatan bilgisisayar'da world card'a %40 indirim vardı. hayır bide taksidine kadar hatırlıyorum 6 takside alıcaktım bişeyler ne biçim rüyaysa artık.
salih32salih32
Üye
ben hep ayıp rüyalar görüyorum yok mu kurtulmanın bi çaresi :P
Sislerin_Vampiri
Üye
salih32 dedi:

ben hep ayıp rüyalar görüyorum yok mu kurtulmanın bi çaresi :P

Bu son zamanlarda olan birşey mi yoksa hep mi böyleydi?
Buğrahan
Üye
Sol el ile ilişkini derhal kes, kendini ruhaniyete ver.
discussioncontroller