Rüya Günlüğü
Neldock
Üye
Rüyamda bir adada yaşayan bir komünün içindeyim. Kız arkadaşımla bir kulübede yaşıyoruz. Birileri gelip haber veriyor, iki oduncu idam edilecek. Sebebi de hırsızlık mıymış neymiş.

Neyse, bir amfi tiyatro gibi bir yere gidiyoruz, iki oduncunun kardeş olduğu çıkıyor ortaya, bir adam, bir parça Jaguar Warrior gibi bir adam, ("Jaguar Warrior ne oluyor?" diyenler buraya tıklasınlar lütfen.) bize "O" olmamızı söylüyor, herkes yanında getirdiği Guy Fawkes maskelerini takıyor.

İdam daha da fena, cellat kişisi adamlara dinamit lokumlarını lapır lapır yediriyor. Adamların karnı belirgin bir şekilde şiştiğinde ellerine birer kablo bağlanıyor ve açıklık bir arazide yürümeye başlıyorlar. Bir süre sonra kablonun ucundaki düğmeye basılıyor ve adamlar dinamit patlayana kadar elektriği yiyorlar.
Rajaz
Üye
Hayatımda duyduğum en iğrenç idam şekillerinden, öeh yani. Sende de ne hayal gücü yüksek rüya gücü varmış be arkadaş.
RelentlessRelentless
Üye
Niye rüyalarımda birisine delicesine aşık olduğumu görüyorum anlamıyorum. Hatırlayabildiğim her 2 rüyamdan 1'i bu şekilde. Sevmediğimden değil ama niye?
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Relentless şu an sevgilin varmı bilmiyorum ama ben şöyle cevap vereyim soruna.Eğer sevgilin yoksa belki kendine itiraf etmesende bunun eksikliğini çekiyorsundur ve bu olayda bilinç altına yer etmiştir bu sebeple de birini sevmek,bağlanmak gibi şieyler görüyorsundur.

Not:Yazdığım sevgilin olmadığı ihtimali üzerinedir. :)
RelentlessRelentless
Üye
Rüyalarımdaki gibi olacaksa amenna da, yok işte olmuyor yani olmayacağını bilmek için de müneccim olmaya gerek yok, yakınından bile geçmiyor açıkçası.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Seni seven ve karşılığında sevebileceğin birisi hayatına girdiğinde bu tarz rüyalar görme oranın son derece azalacaktır relentless,kendimden biliyorum çünkü
monster_42
Üye
Dün gece rüyamda güzel güzel araba sürüyordum.Sağ tarafıma bi baktım tüm Toros dağları cayır cayır yanıyordu.O kadar gerçekçiydiki.Üstünde ki kara duman alevlerin hareketleri.Sanki Güneşten bi parça yer yüzüne inmiş.Çok etkilendim.

LovermanLoverman
Üye
-Buraya uzunca postlar yazıcam-

TAKİP!
RelentlessRelentless
Üye
Dün rüyamda 36 hatunla birden evleniyordum, aynı anda, hatta tablo çizmişim 3x12 şeklinde, niye neden nasıl bilmiyorum tek bildiğim rüyada bu bilginin olduğu, 36 hatundan sadece bir tanesini seviyorum ve o da beni terkediyor, sap gibi 35 hatunla kalıyorum sevmediğim, tabi rüya içerisinde yıkıcı bir durum olmuştu.

Bir de anlamadığım bir şekilde uyuşturucu satıcılarına baskın düzenlerken birden 17 yaşında bir genç kıza dönüştüm, nasıl oldu anlamadım ama rüyada kızdım.
LovermanLoverman
Üye
Hmm. Yazıyorum reçeteni:

American day dreams izlenmeyecek.
My sisters hot friend izlenmeyecek.
Rape fantasy de yasak.
Adult stories and party nights da.

O değil de, çok değişikmiş lan. 36nın 36sının da tipini gördüysen ne ala. İleride bir tanesi karın olur belki.:P

discussioncontroller