Rüya Günlüğü
RelentlessRelentless
Üye
Hayır olm hiçbirinin tipini bilmiyorum, sevdiğim hatunun bile, yani sadece hatırladığım şey 36 eşim varmış ve 1ini seviyorum o da terkediyor, görüntüsel başka bir şey yok aklımda. Kahrolduydum lan yalnız.
LostLost
Üye
edit: sildim ruyami unutmak icin :p
SekondeR
Üye
Dün, rüyamda trenin önünde bekleyen bir adam var, bu adam sevmediğim birisi.
Gittim önünde durdum, 2 sn'lik "Spell Casting" sonrası wizard blast yolladım adama, adam tren ile birlikde uçtu 100 metre kadar, arkadaki apartmana çarptılar, apartman yıkıldı. Uyandım, 30 dakika güldüm kendi kendime.
PISLIXPISLIX
Üye
Geçen gün rüyamda halkadaki kızı (Samarra mıydı neydi) gördüm. Önce duvarda silueti belirdi. Daha sonra duvardan çıkıp üstüme atladı. Biraz boğuştum kaybedeceğimi bile bile. Daha sonra o malum hale soktu beni (1 hafta aç susuz beklemiş, çürümüş beden). Uykudan uyandığımda nefes alamıyordum. Kilitlenmiştim öylece. Boğulacak dereceye geldiğim anda derin bir nefes alabildim. Sonra 1 saat uyuyamadım adrenalinden dolayı...

En fantastik rüyalar beni bulur zaten...
berx
Üye
3 katmanlı rüya gördüm geçen gün, güzeldi.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Dün gece rüyamda iki tane kızım olucağını gördüm. Daha önce de yine bir kız çocuğum olduğunu görmüştüm. Vallahi yarabbim bana işkence çektirmek için sırf kız çocuğu nasip dicek herhalde. Elalemin kızlarına çektirdiğin çileyi şimdi senin kızlarına da çektirsinler de gör tadında olucak gibi. Hadi hayırlısı.

Geçen gün rüyamda halkadaki kızı (Samarra mıydı neydi) gördüm. Önce duvarda silueti belirdi. Daha sonra duvardan çıkıp üstüme atladı. Biraz boğuştum kaybedeceğimi bile bile. Daha sonra o malum hale soktu beni (1 hafta aç susuz beklemiş, çürümüş beden). Uykudan uyandığımda nefes alamıyordum. Kilitlenmiştim öylece. Boğulacak dereceye geldiğim anda derin bir nefes alabildim. Sonra 1 saat uyuyamadım adrenalinden dolayı...

Yatmaya yakın zamanda yemek yeme, bir de uyumadan önce odanı iyice havalandır.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Yatmaya yakın zamanda yemek yeme, bir de uyumadan önce odanı iyice havalandır.
PISLIXPISLIX
Üye
Generating dream world... (Bozkır ova, muhtemelen Portal2'deki çayırlık)
Gathering resources... (Hayvanlar alemi)
Creating environment... (Sürekli akan bir çeşme, ecza dolabı)
Initializing...
[hr]
3 arkadaş bir çayırlıkta 3 farklı evcil hayvanla (sincap, fındık faresi, leylek) gezintiye çıkmışız. Fare ve leyleğin rüyayla pek ilgisi yok. Onlar ve 1 arkadaş kenarda dolaşıyor, rüyaya renk katmak için. O kadar. Fare benim hayvan bu arada :P

Elimde neşeyle oynayan arkadaşın sincabı ortama renk katmaktadır. Derken bir baykuş gelir ve sincabı kapar. Sincabın sahibi arkadaş ağlamaklıdır "Tek lokmada yuttu böhüğğğğğğğğğğ". Ben de onu üzülmemesi için teselli etmeye çalışmaktayım. Derken birkaç dakika sonra baykuş 1 metre öteme konar.

Ben: "Tek lokmada yuttu mu demiştin?"
Arkadaş "Löp diye yuttuğğğğğ hu hu huuuuuu..."

Bunun üzerine baykuşu yakaladığım gibi kafasını kopartırım ve bırakırım yere ölmesi için. Baykuş kafası kopuk bir şekilde uçar ve bir süre sonra yere çakılır (burası bayaa komikti). Daha sonra ecza dolabından neşteri çıkartırım ve boğazdan aşağı doğru kesmeye başlarım. 4 dakika geçmiştir aradan ve yaşam bulma ihtimali gitgide azalmaktadır (depremzede arıyoruz sanki). Kesiyi aşağı doğru indirip mideye doğru yaklaşırken baykuşun karnını ellerim ve sincabın kafası önden çıkacak şekilde ayarlayıp bastırırım. Kafası çıktıktan sonra fırt diye kayıverdi pestili çıkmış bir sincap bedeni (Doğum yaptırıyoz sanki amk). İğrenç bişeydi. Arkadaşım da ben de elimizi süremiyorduk hayvana XD Elim kan olmuş ondan iğrenmemişim, hayvanın görüntüsünden o kadar iğrenmişim... Dümdüz olmuş, mide sıvısıyla kaplı bir nesne var önümüzde... Derken pestili çıkmış zavallı yaratık hafiften şişmeye başladı. Elleri hareketlendi yavaş yavaş. Sonra titreye titreye çeşmenin yanına yürüdü. Kendini suyun altına soktu. İyice temizlendiğinden emin olduktan sonra koşturarak bacağıma geldi ve yapışıp ısırmaya başladı. Elime almaya çalıştığımda elimi kemirmeye başladı. Kenara bırakıyorum, yine gelip elimi ısırıyor "Niye beni baykuşa yem ettin" dercesine...
----
Rüya canımın acımasıyla sona erdi (The pain is in the mind - Inception)... Sahura kalktım. Bişeyler yiyip geri yattım. Rüyanın devamını görmeye başladım (Bunu çok seviyorum işte, senaryo açık kalmıyor).

Sincap uysallaşmıştı. Artık elimde dolaşıyordu rahat rahat, eskisi gibi. Leylek, fare, ve 2 arkadaş da hallerinden memnun idiler. Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.
MelkorMelkor
Üye
hahah fenaymış. bilinçaltı gerçekten inanılmaz ya. ben de anlatayım geçen haftalarda gördüğüm rüyamı.

yenibosna/soğanlı civarındayız annem ve babamla. oraları bilirseniz sokaklar dardır ve apartmanlar birbirine bitişiktir. biz de bir apartmandayız işte ve o anda deprem oluyor. dışarı atıyoruz kendimizi ve ben babama "daha açık bir yere gidelim binalar üstümüze yıkılacak" diyorum. ama annem gelmiyor, gelmek istemiyor niyeyse.

sinirleniyorum anneme gelmedi diye neyse babamla o sokaklardan çıkıyoruz, geniş bir caddeye doğru giderken trafik sıkışıyor, adamın biri o trafikte karşıdan karşıya geçmeye çalışırken taksinin biri buna çarpıyor. koşarak adamın yanına gidiyorum bişey var mı diye ve bir bakıyorumki adam fatih tekke! "ölüyorum!" diyo bana bakıp ben elini tutuyorum tamam bişey olmayacak ambulans çağırın falan filan diyorum ama bir yandan da pişmanım yahu bir sürü insan var niye ben koştum adam kollarımda ölecek şimdi. karnını filan kontrol etmeye çalışıyorum yarası var mı diye tam bakacakken tekrar "ölüyoruum!" diyo bakamıyorum. neyse en sonunda tişörtünü kaldırıp bakıyorum hiçbir şey yok adamda. gayet sapasağlam. "kalk len" diyorum korkutma bizi. ona da sinirleniyorum. o anda yanımda beliren arkadaşımla konuşuyorum fatih tekke'ydi di mi o diye spruyorum. evet diyor. dönüp tekrar bakıyorum ki fatih tekke değilmiş. gayet güzel, taş diye tabir edilebilecek bir hatunmuş meğersem. sonra uyanıyorum (valla uyanıyorum sonra bişey olmuyo ^^).
PISLIXPISLIX
Üye
Bu geceki rüya bayağı eğlenceliydi.

30-40 kişilik free-running maraton yarışmasındayım. Kocaman bi şehir. Gökdelenlerden gökdelenlere checkpointler yerleştirilmiş. Checkpointler kırmızı yuvarlak şeklinde. İçinden geçince sonraki checkpointi HUD'da ok işaretiyle görebiliyorsun (Rüyada HUD görmek!!!1). Hangi gökdelen olduğunu bilsen de hangi kat olduğunu tam kestiremediğinden itiş kakışla gitmeye çalışıyorsun. Yalnızca bir ayrıntı var, kimsenin binadan binaya atlamaya götü yemiyor. Birazcık cesaret yapıp da atlayanlar kolunu bacağını kırıp yarışmadan eleniyor. Binalarda merdiven, asansör kullana kullana gidiyorsun sürekli.

Pisliğine merdiven çıkarken asansör düğmelerine basarak gitmek serbest ama bu sana vakit de kaybettiriyor aynı zamanda (: Bir de asansörle çıkarken hangi kata çıkacağını da bilmediğinden işler bayağı karışıyor (:

Bi tane checkpointi binanın en tepesindeki direğin tepesine koymuşlardı. Milletten önce vardıydım ben oraya, alıp geçtiydim. 20 kişi o direğe tırmanmaya çalışıyordu benden sonra. Tırmanmaya çalışanları da sürekli birileri aşağı çekiyordu. Kimsenin bu şekilde checkpointi alamayacağını anlayınca anlaşıp, takım çalışması yapıp öyle devam etmeye karar vermişler benden sonra...

Yarışmanın sonunu erken uyandığımdan göremedim. Ama gerçek hayatta bundan en az 1 kere yapmak istiyorum. ;P
discussioncontroller