Ncsoft Tüm Ürünler
amrabelit
Üye
Ncsoft'un Tablula Rasa ve Lineage II dahil Guild Wars'un dünyada çıkmış tüm ürünleri de haftaya TR'de satışa sunuluyormuş.  :D
semkan
Üye
eğer kutulu oyundan bahsediosan eğer gw bi aralar vardı türkiyede ama 100milyon gibi abuk bi fiyattı makul bi fiyatta olursa gw ye ve diğer oyunlara olan talep artar bence
deddodeddo
Üye
Eee hani City Of Heroes, City of Villians?
emre
Üye
OO çok güzel olur(tabi fiyat uygunsa semkana katılıyorm)
incognitoincognito
Üye
bugün 49.99 tabular rassa ile bütün guild warsları gördüm arkadaşlar ama diyerlerinden pek ses seda yoktu
bartua
Üye
Bende bugün Cepa D&R da gördüm Collector's Edition bile vardı. Her paket için.
chackal
Üye
aral mı getiriyo bunlarıda yoksa başkasımı?
derky
Üye
Her yerde afişi Gw'nin 49 liradan satışa sürülmüş. İnşallah GW oynuyan sayısı artar :D
Spirit
Üye
İyi ki bir Aral İthalat da var ha! Her gelen oyunu bu lanet olası firmadan bilin! Bu ülkeye oyun getiren sadece ve sadece bu lanetolası firma var çünkü! Hayır Aral getirmiyor. Tiglon getiriyor. Aral getirseydi Collector's Editionlar gelir miydi sanıyorsun?
Misafir
Spirit dedi:

İyi ki bir Aral İthalat da var ha! Her gelen oyunu bu lanet olası firmadan bilin! Bu ülkeye oyun getiren sadece ve sadece bu lanetolası firma var çünkü! Hayır Aral getirmiyor. Tiglon getiriyor. Aral getirseydi Collector's Editionlar gelir miydi sanıyorsun?

Yahu adam sadece Aral mı getirmiş demiş. Bu ne şiddet ne celal böyle =)

- Ayakkabı aldım.
- Nike mı ?
- Lanet olsun sana! Ayakkabı üreten tek Nike mı var! Lan röaa!

Buna benziyor senin tepkin :)
Misafir
İnsan Aral İthalat'tan tiksinince böyle oluyor. Vaktiyle Orijinal UO: Third Dawn almıştım, eve gelip CD'ye baktığımda cd'nin yüzeyi coğrafya haritası gibi çizik çizikti. O kadar şikâyet ettim, başvurdum; nafile...
discussioncontroller