Lotro satış noktaları
wamp
Üye
Bilgisayara format atmak zorunda kaldım. Oyunu 3 gündür indirmeye calısıyorum malum türkiye şartlarında bu inanılmayacak kadar zor oluyo. ( int. gider, Elektirik gider gelir,diger bilgisayarlar bilinçsiz insanalr asılır durur ) her denemem de 100k ile çekmeye baslayıp her seferinde aptal nedenelrden iptal oluyor.
Konu şuki ; oyunu indiremiycegimi anladım. Ama oyunu oynamak istiyorum. Türkiyede büyük ihtimalle Oyunun "Eu" versiyonu satılıyo. Mecburen onu alcaz ama cok aradıgım halde hiç bir yerde bulamadım (D&R,Bmex,büyük kitapcılar,taksimdeki Cd satan heryer-megavizyon).
Acaba sizin bildiginiz biryer varmı ? gerçekten cok acil Artık rüyalarıma girmeye başladı. Nerden bulucam bu CD yi.
TheodrienTheodrien
Mod
Oyun Türkiye'de satılmıyor. Ayrıca indirirken neden Flashget tarzı programlar kullanmıyorsun? İptal olsa bile devam edersin sonuçta.
wamp
Üye
Kullanıyorum indirme programları. Ama devam olayı yok dio. 5 farklı siteden denedim hiç birinde dosyanın devam olayı yok. Direk tek cekim. Sen internetten indirdiysen hangi siteden indirdin ? Ve acaba türkiyede satılmıyorsa Aranızda Cd gönderebilcek arkadaslar varmı ?
Silverlex
Üye
Oyun sadece "DVD den yükle oyna" tarzı bir oyun değildir. Oyun Hesabı satın alman gerekir. Tek başına hesap satıldığını sanmıyorum. Kutulu versiyonunu almak zorundasın. Ayrıca aylık belirli bir ücret ödemen gerektiği için kredi kartında olması gerekiyor.
Ben sendit.com dan almıştım codemasters sitesinde de satış yapıyor ve daha satan sitelerde var. Hangisi uygun gelirse ordan alabilirsin.
wamp
Üye
Arkadasım benim 3 aylık aboneligimde var. Oyunda zaten vardı bende ben oynuyordum. Nasıl yüklenecegini nasıl ödeme yapılcagını sormadım. Codemasterın sattıgnıda biliyorum ama onlar gönderirken ucak masrafıda koyuyo üstüne 5$ ve 3-5 gün arası diyor. Ben hemen alabilecegim yer varmı die sordum
TheodrienTheodrien
Mod
Ogz dergisi vermişti dvd ekinde. Mart sayısı olması lazım. Eğer onu bulabilirsen oradan kurarsın. 1.5 sürümüydü galiba, ama otomatik güncellemeleri yapar zaten. Biraz uzun olur ama olsun.
Spirit
Üye
oyun Türkiye'ye gelmedi. Türkiye'de bulamazsın.
discussioncontroller