Etkinlik Turnuvası: Counter-Strike 1.6
akara
Üye
Sapphire Summer Games'e başlarken söz vermiş olduğumuz etkinlik turnuvasını açıklama zamanı geldi. 6 Eylül ve 13 Eylül tarihlerinde Adeks İnternet Cafe'de gerçekleştirilecek olan etkinlik turnuvası Counter-Strike 1.6!
Turnuva; 6 Eylül 2008 saat 17:00'da başlayacak (turnuva belirttiğimiz saatte başlayacak, geç kalan takımlar diskalifiye olacaktır) ve ilk elemeler yapılacak, 13 Eylül 2008 saat 17:00'da da ikinci elemeler ve final gerçekleşecek. 

Turnuvaya katılabilmek için bazı şartlarımız var ama:

* Turnuva kaydı yaptırmak için öncelikle Oyungezer.com.tr'a üye olmalısınız. Kayıt olmak için lütfen tıklayın.
    * Etkinlik turnuvası için 16 asil ve 8 yedek takım kaydı alınacaktır.
    * Asil kayıtların tamamlanmasının ardından yedek kayıtlar açılacaktır.
    * Konfirmasyon için vermiş olduğunuz telefon numarası aranacaktır. Yanlış numara verenler turnuvaya katılamayacaklar.

Ödüller

1. Takım: 5 adet Sapphire ATI HD 4870 512MB GDDR5
2. Takım:  5 adet Sapphire ATI HD 4850 512MB GDDR3
3. Takım: 5 ader Logitech G5 mouse

Siz de takımınızla birlikte bu etkinliğe katılmak ve birbirinden güzel hediyeler kazanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun, zira yerimiz kısıtlı.

Kayıt için tıklayın.
slapshot
Üye
Sadece kayıt yaptıran 16 takım için 1. eleme, 2. eleme ve final yapılacak değil mi?
akara
Üye
Evet, 6 Eylül'de Adeks Cafe'de, kayıt yaptıran 16 takımla birlikte double elimination başlayacağız. 6'sında ilk elemeleri yapıp, 13 eylülde kaldığımız yerden devam edeceğiz.
Misafir
Peki Ücretlendirme Aynımı 10 Ytl mi ?
Misafir
Bu Takım Seçmeleri Neye Göre Yapıldı Acaba ?
Kayıt Yaptırdığım 6. Takımdı Bnm Takımım Ama Neden Seçilmedi Anlamadım....!
KATLIAMCI
Üye
yaaaaaaaaa şimdi 2 haftada countermı olcak ???

akara
Üye
SKys dedi:

Bu Takım Seçmeleri Neye Göre Yapıldı Acaba ?
Kayıt Yaptırdığım 6. Takımdı Bnm Takımım Ama Neden Seçilmedi Anlamadım....!

Takımlar seçilmedi; 16 takımlık kayıt formu açıldı, buna başvuru yapan 16 takım alındı. Takım adını farklı yazmış olabilir misiniz? Kontrol ederiz listeden.
deddodeddo
Üye
Ben turnuvaya katılmayacağım ama gelmek istiyorum. Ücret, başka türlü kayıt gibi işlemler var mı? (13'ü için konuşuyorum)
akara
Üye
Hayır, hiç bi işlem ya da ücret yok. Dileyen herkes gelebilir. Kapımız açık :)
discussioncontroller