Yeni mage'ler (wizardlar) hakkında görüşleriniz?
mart
Üye
Evet arkadaşlar, Eriador'da aramıza katılacak yeni WoW mage veya wizard (pardon isimleri değişik sadece Rune-keeper) kardeşlerimiz hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
odiflame
Üye
dps ve burst damage iyi ise birde heal veriyorsa çok güzel bir elf classı olur.elfleri büyücü olarak görmek isterdim hep :)
Infrawhite
Üye
ilginç bir şeye benziyor. okuduğum kadarıyla DPS büyülerine ağırlık verince heal büyüleri kilitlenecek ve vica versa. beni asıl heyecanlandıran Warden. gerçi oyunda olmayacağım MoM geldiğinde ama ilginç olacağa benziyor. MMORPG+Tekken=?
TheodrienTheodrien
Mod
O işlemin sonucu Mario'da biter Infra =P
Orbayd
Üye
?lotr da wizard warmıydı?
TheodrienTheodrien
Mod
Yok. Aslında yeni gelecek Rune-Keeper ile Warden sınıfları tam olarak wizard değil. Ama yaklaşık olarak benziyor diyebiliriz. Örneğin Warden sınıfı biraz Druid tarzında olacak.
Infrawhite
Üye
ya wardenın ne olduğu daha tam açıklanmadı ama tekken tarzı bir şey olacak. gambit denen skilleri var ve doğru kombinasyonda kullanıldığında kombo yapmış olunuyor. komboların çoğu da fellowshipe bir katkıda bulunduğundan 15 saniye sonra raidin neye ihtiyacı olacağını önceden kestirme yeteneğine sahip insanlara yönelik bir klas biraz. ama dediğim gibi medium armor giyen bir tank olmasından başka pek bir şey bilinmiyor hakkında.
odiflame
Üye
spear kullanan kalkanlı medium armorlu bir class olacak.öyle okumuştum.
Orbayd
Üye
druid falan tarzı ise bunlar lotrda tek tük deilmiydi böyle sanki ana sınıf gibi gelmesi biraz pazarlama stratejisi gibi geldi eğer kitaplara tam olarak uymayacaklarsa orclarıda seçilebilinr hale getirsinler daha cok insan secerler
TheodrienTheodrien
Mod
Zaten şu an olan Lore-Master sınıfının bile yaptıklarını görünce, orta-dünya'ya aykırı bir sınıf olduğunu hemen anlıyorsun. Bundan sonra gelecek sınıfları pek de önemsemiyorum o yüzden açıkçası :)
mart
Üye
Hayır, Warden Druid tarzı bir şey değil.

Bildiğiniz tank sınıfı, elinde mızraklı, mızrakları uzaktan da fırlatabilen bir savaşçı. orta armour giyiyor. kendine özgü bir orta sınıf shield taşıyor ama bpe'si yüksek.

Öte yandan Rune-keeper gibi parmaklarından lightning saçan sith lord tadında şeyleri LOTRO'ya eklemelerini kınıyorum. Oyunu bırakabilirim bu yüzden...

[img width=600 height=352]http://www.llamalicious.com/images/LORE.jpg[/img]
discussioncontroller