World of Warcraft - Sorular
Misafir
Arkadaşlar WoW'a başlamayı düşünüyorum. Sizce ırk olarak hangisini seçmeliyim? Bir de sınıf olayı var galiba. Yardım ederseniz çok sevinirim. Burning Crusade'i kaç level olduktan sonra yükleyim? Ve ben kredi kartıyla ödeme yapmayacağım Pre-Paid Game Card alacağım. EU veya US'den hangisini alayım? Fark eder mi? Şimdiden teşekkürler.
NitroNitro
Üye
US almanı pek önermiyorum. Çünkü oyuna devam edersen ileride raidlere katılacaksın muhtemelen. Ama US olduğunda zamanlar neredeyse hep zıt oluyor. Yani adamlar kendi saatlerine akşama doğru raidlere başladğıklarında Türkiye'de gece yarısını geçmiş oluyoruz. Gerçi serverına göre değişir fakat yine de yakın saatleri bulmak olanaksız.
Ayrıca Badii'nin de dediği gibi ülkemizden alacağın pre-paid ler muhtemelen EU için olacaktır. Uyum sorunu olur.

Irk/sınıf konusuna gelince kendine hangilerini yakın görüyorsan o karakteri yaratmalısın bence. Avantaj/dezavantajları araştırıp girmen henüz oyunu bilmediğin için oldukça yanlış.
Yalnız Türkler genellikle Horde açıyorlar aklında bulunsun. Seçeceğin server ve popülasyonu araştırabilirsin.
Spirit
Üye
Türkiye'de oyun da zaman kartı da Avrupa versiyonu. Zaten Türkiye'den Avrupa sunucularına bağlanmak daha mantıklı. Niye US'yi soruyorsun ki.
Misafir
Horde seçte ne olursan ol :D
Sims 2 Ustası
Üye
hıh. Fanatik işte.

Benm tavsiyem server seçimi yaptıktan sonra önce tüm sınıfları WoWWiki'den yalayıp yut. Yteeneklerine, gruplardaki rollerineb ak. Ardından sınıfını da belirleyince yapacak tek bir şey kalıyor: Irk seçme. Bunun için de WoWWiki'de ırkları yalayı yut, hangisi en çok işine yarıyorsa onu seç. Tabii bir RP sunucusnda oynayacaksan işler iyice değişecek.
cRim the Lost
Üye
kafana göre bir şey seç, nasıl olsa değiştireceksin :)
Misafir

hıh. Fanatik işte.

Benm tavsiyem server seçimi yaptıktan sonra önce tüm sınıfları WoWWiki'den yalayıp yut. Yteeneklerine, gruplardaki rollerineb ak. Ardından sınıfını da belirleyince yapacak tek bir şey kalıyor: Irk seçme. Bunun için de WoWWiki'de ırkları yalayı yut, hangisi en çok işine yarıyorsa onu seç. Tabii bir RP sunucusnda oynayacaksan işler iyice değişecek.

Fanatik işte demek ha?

Bak bakalım serverlarda en fazla hangi tarafın oyuncusu var ve raid proress(yanlış olduysa affola)ta daha ileride? :jedi:

FOR THE HORDE!!!

Güç ve Onurla kalın... ;) ;D
berx
Üye
Lewa dedi:

Fanatik işte demek ha?

Bak bakalım serverlarda en fazla hangi tarafın oyuncusu var ve raid proress(yanlış olduysa affola)ta daha ileride? :jedi:

FOR THE HORDE!!!

Güç ve Onurla kalın... ;) ;D

Horde iyi güzel, hayatımda ally oynamam da, Vindication bg'unda son kez kazandığımızda ilkokula başlamıştım. :maviekran:
a_smurfa_smurf
Üye
in soviet russia, vindication allies pwn u!
Sims 2 Ustası
Üye
Amaaaan. Ally daha ghüzel bir kere. Hepinize toplu banyo lazım. Blood Elf'ler İran'da yaşasalar zaten Undead saldırısından beter olurlardı.

Nedir: Her iki tarafın da artısı eksisi var, üstüme gelmeyin!
Misafir
Güzel olduğu kesin tabi zaten o yüzden cücük ırklar sizde XD

Gnooomeeeee!
discussioncontroller