World of Warcraft - Sorular
TRN
Üye
Cone Of Cold için harcayacağın puanı Arcane'den Silence ve Haste'e vermen çok daha işine yarayacaktır diye düşünüyorum.Her ne kadar crit ihtimalini ikiye katlasa da bu sana anlık yarar verecektir. Ardından bekle dur cd. Onun yerine Haste'e vermiş olsan daha hızlı spell cast edersin. :P

Sana söylediğim talent tavsiyeleri 85 level içindi. Ve çoğu kişi de dediklerimin çoğunluğunu doğrulayacaktır.

Benim sanırım şu şekilde olurdu senin seviyende talentlarım: http://www.wowhead.com/talent#oZcfuRkdRRscoM
85 olduğumda ise şu son halini alırdı: http://www.wowhead.com/talent#ozhZcfuRkdRRscoc:

Vereceğim tavsiyeler çok basit ve büyük ihtimal zaten yaptığın şeyler. İlk olarak en genel tavsiyeden başarsam. Alchemy'e bayılmıyorsan ve paran da varsa Engineering alman. Nitrosudur, int bonusudur gayet işe yarayan şeyler var. (Pet ve helikopter bile yapabiliyorsun kendine! :D )

Cauterize ardıdan ice block yapman her zaman zorunlu değil. Tabi bundan kastım cd olması. Bu durumda mana shield ve Evo ile de kurtulabilirsin.

Blink ne zaman cooldown'dan çıkarsa kullan. :P Aynı şekilde Mana Shield dostundur.

Karşınad 3 kişi varsa, Living Bomb + varsa pyroblast + combustion + Impact = Massacre

Eğer etrafta kimse yoksa, mana hedeleri de kullanamayacak durumdaysan (Yemek kalmamış, mana gem bitmiş, evo cooldownda.) Mana Shield'a geçebilirsin bir süreliğine. Fakat geri değiştirmeyi unutma. :D

Fare ile ani dönüşler sayesinde hızını kesmeden scorch, hot streak pyroblast'ı atabilirsin. Yani şu şekilde, sadece casting başladığında ve bittiğinde hedefe bakman yeter. :P Bunu büyük ihtimal ilk başlarda yapamazsan da pratikle yapabilecek duruma gelirsin. (Ben halen zorlanıyorum o ayrı. :D )

Blast Wave dostundur, bilmem kaç kişi seni takip ederken atılan Blast Wave'in yerini kimse tutamaz. Bu yüzden Flamestrike'ı almanı tavsiye ediyorum. :D

Her ne kadar resilince verse de, 80 olduktan sonra battlegroundlarda 70 level pvp itemlerini kullanma. Quest itemleri ile girmen daha iyi olur. Bana kalırsa 80-85 arası hiç bg yapma bile. :P Yapacaksan da o bölgede (Mesela açıkçası ben Vashir'de sıkılıyordum bir süre sonra.) sıkıldığında.

Aklıma başka bir şey gelmedi, dediğim gibi, çoğunu bildiğine eminim. Fakat aklıma çok özel bir şey gelmiyor. :D
neRon
Üye
Abi quest yapmıyorum ben ;P Bir süre sonra o kadar baydı ki başlarım questine deyip full pvp ye başladım. Baya iyi honor point birikti. 1 level sonra(80) onlarla güzel güzel itemler almayı düşünüyorum ^_^ Öbür türlü bg lerde karşıma 40k hp li bir dk geldiğinde tek yapcağım şey göstermelik scorch atıp silence ve ardından gelen çabuk ve seksi ölümün tadını doya doya çıkarmak olur (;P)
dodgerdodger
Üye
Yahu eve geldim 1 aylığına oyunu açtırıp ,az bakınır sohbet ederim diye. Update başladığı sırada Authenticator'u yanıma almadığımı farkettim :F

Yalnız 4.3 gelsin açıcam 1 aylığına. Setleri tamamlarım hiç olmadı.
alph
Üye
Şahsen yeni bir karakter açıp sırf quest yaparak ilerlemenizi (en azından 1-60 arasını) kesinlikle ve şiddetle öneririm. Özellikle Night Elf karakter ilerleyişi beni felaket etkiledi, druid'imle quest text'leri okuyarak ve lore ile ilgilenmeye çalışarak çok güzel tadı çıkıyor. Feralas questlerini beğendim, mükemmel; bilhassa Twilight of the Aspects romanını bitirdikten sonra Dreamer's Rest'e geldiğimde ancient'ları adeta hissettim, Ysondre quest serisi beni benden aldı, Alexstrasza'nın geçmiş olabileceği yerlerden geçerken tüylerim tiken tiken oldu. Catacylsm öncesinden bildiğiniz yerleri tekrar, ama bu kez değişmiş şekilde görmek çok güzel. Ve şunu ayrıca da belirtmek isterim ki 1-60 arası questler inanılmaz güzel ^_^
TRN
Üye
Şu an 3 tane 58 level karakterim olmalı benim de. :P Öyle questleri yaptıktan sonra Outland'e gitmek işkence. :/

Bu arada 85'de DKlardan nefret ediyorum. Blood ölmüyor, Frost/unholy öldürüyor. ._.
guybrushtwood
Üye
6 aydır swnin kapısından cıkmadım
ds e summon
orda hs sw
FaironFairon
Üye
World of Warcraft'a başlamayı planlıyordum, bir deneyeyim diye Starter Account ile başladım oyuna. Şimdi hesabı upgrade etme yollarına baktım ve direk uygun bir fiyata Mists of Pandaria'ya kadar yükselten bir seçenek var fakat o seçenekte yer alan ek paketler arasında Wrath of the Lich King gözükmüyor.(Diğer hepsi var) Bir hata mı olmuştur yoksa WotLK'yi ayrıca mı almam gerekir? (Şimdi teknik olarak WotLK olmadan Cataclysm'i oynayamıyorum ve Cataclysm var o listede ama emin olamadım)
arif2
Üye
O ilk resim battle chest'e ait, wow, tbc ve wotlk birleşik olarak gözüküyor yani.
FaironFairon
Üye
Ha, süper o zaman. Fiyat çok uygun geldi, 1 haftaya falan değişmezse alırım gibi o zaman.(sıkılmazsam tabi bir de)
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Yıl 2012, hala World of Warcraft oynayanlar var.
discussioncontroller