World of Warcraft - Sorular
dodgerdodger
Üye
yeaaaa
World of Warcraft
Üye
Öyle deme abi, bence wowdan başka düzgün mmo yok piyasada. Varsa da(bkz. gw2) benim bilgisayar kaldırır mı kaldırmaz mı emin değilim :D Ama şimdiye kadar oynadığım onlarca mmo'dan(f2p olsun, aylık ödeme olsun) daha iyi içeriğe sahip(sıkmıyor ayrıca rp serverları da artısı).
İ. Evrenİ. Evren
Üye
MMO oynayacağınıza gidin bir şeyler öğrenin; dil öğrenin, müzik aleti çalın, kodlama öğrenin, ağaç dikin...
dodgerdodger
Üye
yeaaaa
İ. Evrenİ. Evren
Üye
yeaaaa
World of Warcraft
Üye
Spoiler:
image
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Ciddiyim: Tanıdığım insanların bazılarının kendini sadece bu tür oyunlara vermesi ve bir çoğunun harcadıkları zamana pişman olduğunu gördükçe başlıca Wow olmak üzere her türlü MMO oyunundan tiksinir hale geldim. MMO oynayacak zamanım olsaydı bu vakti daha değerli şeylerle harcardım mesela. Sizin vaktinizi değerlendiren tek şey bu tür oyunlarsa eğer vaktiniz olmadığı zaman pişmanlıklarınızın içinde boğulacaksınız. Değersiz biriyseniz harcanan vaktin değerli olup olmaması sizin gibiler için önemli değildir. 70 level kasın ve sokakta gururla yürüyün. Umurumda değil.
World of Warcraft
Üye
Şahsen ben bas gitarda çalıyorum hatta piyano derslerine başlayıcam yakın zamanda, arkadaşlarımla da takılıyorum, kitapta okuyorum. Oyunları evde sıkıldığım zaman açıp oynuyorum. Casual olarak hem mmo hem hayat bir arada gidiyor, güzelde gidiyor.

Sana da katlıyorum; mmo oynayıp, no-life takılmamak lazım.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
MMO`nun insanları no-life yapan yanını sevmiyorum. Yoksa harcanan zaman abartılmayacaksa ve gündelik işlerde en öncelikli işiniz MMO oynamak olmayacaksa güzel tabii.
JerryJerry
Üye
WoW'un artık no-life'lık bir durumu kalmadı. Temiz, gelebilirsiniz :)
discussioncontroller