World of Warcraft - Sorular
MonthiusMonthius
Üye

MMO oynayacağınıza gidin bir şeyler öğrenin; dil öğrenin, müzik aleti çalın, kodlama öğrenin, ağaç dikin...

Oyun forumunda mesaj yazmak yerine de yapabilirsin bunların hepsini. İkisi aynı oranda "gereksiz" çünkü.
sultan ısultan ı
Üye
?

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&hl=en&v=B_vCFKuXrQo&gl=US
İ. Evrenİ. Evren
Üye

MMO oynayacağınıza gidin bir şeyler öğrenin; dil öğrenin, müzik aleti çalın, kodlama öğrenin, ağaç dikin...

Oyun forumunda mesaj yazmak yerine de yapabilirsin bunların hepsini. İkisi aynı oranda "gereksiz" çünkü.

Sana göre öyle olabilir belki fakat benim için öyle değil. Hem kim gerekli/gereksiz diyor ki?
MonthiusMonthius
Üye

Sana göre öyle olabilir belki fakat benim için öyle değil. Hem kim gerekli/gereksiz diyor ki?

Senin dediklerinin de başkalarına göre geçerli olamayabileceğinin farkındasın o zaman bunu diyebildiğine göre, değil mi?
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Düşünceler özneldir. Dolayısıyla tabii ki düşüncelerimin başkaları için geçersiz olabileceğinin farkındayım.
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
The Naaru have not to forgotten us.
Bu ve benzeri söylemleri wav dosyası olarak nerden bulabilirim?
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
İnternette biraz araştırınca ses dosyalarını bulabiliyorsun (benim telefonumda warlock petlerinin sesleri vardı bir ara mesela). veya .dat uzantılı dosyaları bir program yardımıyla açıp içinden bulabiliyorsun yanlış hatırlamıyorsam =)
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
yani biraz aradım bulamadım da.bilen biri varsa link atarsa çok iyi olurdu.
Random WoW Player
Üye
Aslında oyundaki her ses dosyasını MPQ Extractor ile çıkartabilirsin.. Blizzard bu sistemi kullanıyor, indir bu programı, hedef olarak da wow dosyalarından herhangi birini göster, oyundaki ses dosyalarının hepsini bu şekilde çıkartabilirsin. Ben mesela bir ara Lich King combat intro'sunu çıkartmıştım bu şekilde, cep telefonu melodisi olarak kullanıyordum.

Modellemeleri, arkaplanları, oyunda gördüğün bütün ıvır zıvırları da çıkarırsın hatta ama onlar için model wiever tarzında olaylar olması gerekiyor sanırım, çok emin değilim.

Son olarak herhangi bir sorun kesinlikle yaşanmıyor, ama olur da bişey başına gelirse sonra bana bıdıbıdı diye gelme :P En fazla repair yapar kurtulursun.

http://www.zezula.net/en/mpq/download.html
discussioncontroller