Büyük ihtimalle dergiye çıkacağım
sikom1992
Üye
Ben sapphirenin ankaradaki turnuvasına katıldım turnuva süperdi ama orda bir olay olduki o daha güzeldi=şimdi ben bilgisayarın başına kurulmuş gerinir ve önümdeki oyunların tadını çıkarırken
arkadan bir ses geldi Quake 4 turnuwası başlıyor diye.ama ses tonu çok değişikti böle bıkkınlıkla bir an önce oynayında bitirelim şu turnuwayı der gibiydi.bir arkamı döndüm damla abla bende azımı tutamayarak onu taklit ettim(patavatsızımdır biraz)damla abla çıldırdı hatta bir ara fotoğraf makinesinin flaşıyla beni sabote ederek turnuva dışı bırakmaya bile çalıştı.sonra ben olay unutuldu gitti sanarken meğersem damla abla unutmamış ve ben Quakenin buyusüne(bırak büyüyü tamamen rekabet ortamına)dalmışkendamla able benim öyle bir fotoğrafımı çekmişki kısmetimi kapatacak :o.sonra ne dediysem nafile büyük ihtimalle o fotoğrafı oyungezer dergisinin ekim sayısında görcez.şimdi dergiye çıktım diyemi seviniyim yoksa o fotoğrafım tüm oyungezer kullanıcılarının eline geççek diyemi üzüliyim. :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:
Misafir
Peki, bunu Sapphire Summer Games Ankara konusuna yazsaydın, kısmetin daha çok açılmaz mıydı?

Edit: Bu mesaj, buraya birkaç mesaj daha atılırsa, kendini imha edecektir.
Misafir
Nasıl bir pozla çıktın? :D İnşallah görürüz.
The White Lord
Üye
Hıyarın lanetine uğradı abisi:D
CyrusTheVirus
Üye
etme bulma dünyası muhaaa :D :D :D
Barnz
Üye
"Damla hanım, lütfen şuraya oturun. Sizinle konuşmamız gereken bir şey var."

[img width=315 height=268]http://img81.imageshack.us/img81/1929/doc46143021cbbe65135661qp6.jpg[/img]
nfs_carboncu
Üye
dergiyi almaya başlıcaktım o fotoyu görmek kesin alcam mı ne :P
homesick alienhomesick alien
Oyungezer
Gabriel dedi:

Peki, bunu Sapphire Summer Games Ankara konusuna yazsaydın, kısmetin daha çok açılmaz mıydı?

Edit: Bu mesaj, buraya birkaç mesaj daha atılırsa, kendini imha edecektir.

böyle bir konunun es geçilme ihtimali var mı bizim forumda gabriel, tabii ki geyiği yapılacak ;D
Zer0
Üye
Dergide yayınlanmazda, galeride görebiliriz eğer insanların huzuruna çıkmaya uygunsa yahu :D
Tanzer
Üye
işin kötüsü yanında da ben oturuyordum şimdi kesin ben de bi o resim karesine saçma sapan bir atlayış yapmış olabilrm :D yandık biz yandıkk..  :o o.o :boo: :weirdface:
a_smurfa_smurf
Üye
Tüm fotoğraflar klavyemin yanında.
discussioncontroller