Büyük ihtimalle dergiye çıkacağım
sikom1992
Üye
evet tanzer yedik ayvayı zaten fotoyu görörsniz anlarsınız.böle bilgisayarı çok oyayanlarda oluşan bakma bozukluklarına falan kanıt diye bilimsel dergilere bile koyarlar.bide üztüme tez hazırladılarmı yandık:D

smuf fotoğrafı koyda görelim bari. :sick:
akara
Üye
O fotoğrafı dergiye basarsak OGZÜK (Oyungezer Üst Kurulu aka Sinan ve Serpil) gençlerin akıl ve ruh sağlığını bozduğum için beni 3 gün süreyle kapatabilir ama :)
Fox
Üye
akara dedi:

O fotoğrafı dergiye basarsak OGZÜK (Oyungezer Üst Kurulu aka Sinan ve Serpil) gençlerin akıl ve ruh sağlığını bozduğum için beni 3 gün süreyle kapatabilir ama :)

ahahhah :D süper cevap
Sovereign
Üye
Madem fotoğraflar klavyenin yanında koysasana siteye bea :)
sikom1992
Üye
yok bence gençler benim bilgisayar başımdaki o resmime bakıp bilgisayarı insanı ne hale soktuğunu görürler ve artık bilgisayar oynamamaya başlarlar.böylece bilgasayara karşı olan özlemlerini sadece oyungezer okuyarak gidermeye çalışırlar :D
akara
Üye
Biraz önce bilgisayar aktardık ve monitörde gördüm fotoğrafı. Cidden çok fena :)
sikom1992
Üye
geçin dalganızı:Dbida birini taklit edersem:D

sizden bir isteğim var o fotoğrafı dergiye koyun .bendergiyi sakliyacağım ilerde çocuklarım olursa gösterceğim olum dersini çalış bilgisayar oynama bak ben zor yırttım diye:D
sikom1992
Üye
ya benim o fotomu koymamışsınız onuda koyuverirseniz sevinirim.
bide bu fotomda manyakmış http://www.oyungezer.com.tr/component/option,com_easygallery/act,photos/cid,636/Itemid,158/
Zer0
Üye
Şimdi rezil olmak mı istiyorsun, yoksa olmamak mı ?

Yani tam olarak bilmiyorum resmin ne olduğunu ama, yani istediğini de anlamadım, kimse de anlamadı XD
sikom1992
Üye
şimdi size ruh halimi özetleyeyim=dergiye çıkmak istiyorum ama bu fotoyla değil ama ne yazikki 4 fotom çıkmış hepside uçuk bir şekilde.en az uçuk olanıyla çıkarsam iyi olur.ama o deli gibi çıkan fotomuda sizinle paylaşmak istiyorum
discussioncontroller