Büyük ihtimalle dergiye çıkacağım
Tanzer
Üye
illa ki rezil olcam diosn yani  ;D :boo:
sikom1992
Üye
tanzer sen hiç konusma senin fotoğraflarıda gördüm :) :) :)
Dark_Lord
Üye
Yalnız bu konunun dışında birşey dikkatimi çekti;
akara'nın sanıyorum ki ödül merasimi sırasında olması lazım, verdiği pozların hepsi aynı, ya Photoshop ile eklenmiş kendisi ya da anlık bir dondurulması söz konusuydu :D başka türlü açıklanamaz :D
akara
Üye
Dark_Lord dedi:

Yalnız bu konunun dışında birşey dikkatimi çekti;
akara'nın sanıyorum ki ödül merasimi sırasında olması lazım, verdiği pozların hepsi aynı, ya Photoshop ile eklenmiş kendisi ya da anlık bir dondurulması söz konusuydu :D başka türlü açıklanamaz :D

Aslında ben hiçbir etkinliğe katılmadım. 3 ay boyunca her cumartesi pijamalarımı çekip, çekirdek çitledim evde. Bütün fotoğraflara Photoshop'la kendimi ekledim ki çalışıyo görüniyim. Ama buraya kadarmış. Bütün foyam meydana çıktı. CV'm ektedir, kovulduktan sonra yeni iş tekliflerine açığım :)
Dark_Lord
Üye
iğneleme yada başka bir sebep ile söylemedim yalnız, sadece komik gelen veya hoşuma giden bir kısma espirili bir şekilde yaklaşmaya çalıştım.Yanlış anlaşılmamışımdır umarım ^^
jesuskane
Üye
Zer0 dedi:

Şimdi rezil olmak mı istiyorsun, yoksa olmamak mı ?

Yani tam olarak bilmiyorum resmin ne olduğunu ama, yani istediğini de anlamadım, kimse de anlamadı XD

Zero onu bunu boşverde şu Why so Monthius? avatarının yüksek çözünürlüklü halini acilen e-mail'la ulaştır bana. Önce masaüstüme koyacağım sonra yeri gök'ü bunla donatacağım.
Zer0
Üye
Vay be, hiç bakasım yoktu buraya ama iyi ki bakmışım, derhal Kaan Abi :)
Mr.PrescottMr.Prescott
Admin
akara dedi:

Aslında ben hiçbir etkinliğe katılmadım. 3 ay boyunca her cumartesi pijamalarımı çekip, çekirdek çitledim evde. Bütün fotoğraflara Photoshop'la kendimi ekledim ki çalışıyo görüniyim. Ama buraya kadarmış. Bütün foyam meydana çıktı. CV'm ektedir, kovulduktan sonra yeni iş tekliflerine açığım :)

Zaten beni de çıkartamamıştın Damla abla, inanmadı "bu Mr.Prescott değil" falan, nasıl yani?! Bu işte bir terslik vardı. Belliydi önceden o_O
akara
Üye

Zaten beni de çıkartamamıştın Damla abla, inanmadı "bu Mr.Prescott değil" falan, nasıl yani?! Bu işte bir terslik vardı. Belliydi önceden o_O

Şu plastik bıyıklı ve burunlu gözlükler var ya onlardan takıp geldin, biliyorum ben :)
jesuskane
Üye
Zer0 dedi:

Vay be, hiç bakasım yoktu buraya ama iyi ki bakmışım, derhal Kaan Abi :)

MWAHAHAHAH!

[move][img width=217 height=231]http://khankoas.googlepages.com/Canboi.jpg[/img][/move]
discussioncontroller