Guild Tanıtım - Guild Arama
LunodLunod
Üye
Selam arkadaşlar. Tarren Mill veya Mazrigos realmına yaklaşık 8-10 kişilik ana kadromuzla migrate edip ciddi bir Casual/Hardcore PVE (Horde) guildi projesine imza atmak istiyoruz. Eğer forumlardan 25M'ler için düzgün bir setup çıkacak kadar başvuru olursa hemen migrate atmayı düşünüyoruz. Zamanla eksik class alımlarını yapacağız. Guild kurulduktan sonra herkes yeterli geara sahipse 25M'lerden başlayarak hızlı bir progress yapma isteğindeyiz.

Oyuncularda aradıklarımız genel olarak item açı olmayan,boss fightlarda herhangi bir nedenden dolayı sıçmayan(özellikle ağır refleksler ), oynadığı classın mekaniklerini bilen ve karakterine hakim, haftada 3 gün raide herşeyiyle hazır bir şekilde, zamanında(!) gelebilecek (Taktikleri tam olarak anlayana kadar okuyabilecek veya bir kerede okuyup anlayabilecek. Okudum diyebilmek için taktik okuyup fight sırasında sıçan nooblar kervanına dahil olmayan, tercihen classına en çok yararlı olan 2 elixirle(en az 1'er stack.) veya Flaskleriyle raidlere hazır gelen. Raid sırasında repair olacam yhaws summon pls demeyen oyuncular arıyoruz.)Ayrıca herkes raid saatinde girişte olacak! Summon falan yok.

Sonuç olarak adam gibi oyuncuyum,haftada 3 gün raide de zamanım var diyorsanız aşağıdaki e-mail adresine doğru bir şekilde enchant ve gem olayı halledilmiş main spec pve gearınızın bulunduğu armory linki ve size ulaşabileceğimiz bir msn adresiyle başvurabilirsiniz.
theycallmealice@hotmail.com
DharkanDharkan
Üye
Türk guildi kurmayın böyle birşey düşünüyorsanız. :)
LunodLunod
Üye
Ya öylede biz bir Türk olarak 8 9 kiş ciddi bir şekilde oynıyabiliyorsak böyle kişiler vardır ve elit bir grup çıkarabiliceğimizi düşünüyorum.
HolybolyHolyboly
Üye
beyler Dentarg-Jaednar(horde) oynayan arkadaslar varsa Dentargda düşük levellarda (26 civarı) Jaednarda ise northrendde (75) oynuorm oynayan arkadaslar varsa beraber kasıcak adam arıyorum solo leveling tarzım degil pek haberiniz olsun
wowhellfire
Üye
Arkadaşlar chromaggus'da oynayan Alliance guild ya da arkdaşlar arıyorum. solo bi yere kadar güzel oluyor. bi kaç epic'li level 80 warlock karakterim var..
Stormsaber
Üye
Hangi servera gittiniz Lunod?
elaela
Üye
Dunemaul Horde faction'unda aktif raid yapabilecek oyuncular arıyor. Şu anda Naxxramas 25 - Malygos 25 - Sartharion 3 Drake 25 man inmiştir. class'ına hakim olan her türlü class'a kapımız açıktır.

Başvurular için www.guild-impurity.com'u kullanabilirsiniz.
darth kutay
Üye
arkadaslar 6 kisi bsy kıbrıslı turkuz mazrigosda horde serveri ariyoruz
en azindan bn ariorum 37 mageim undead ismim kutaydead
manager80manager80
Üye
Arkadaşlar LvL 65 Paladin Blood Elf'im var Shattered Halls'tayım. Arkadaşlığa, yardımlaşmaya önem veren benim gibi bir çaylağa kapılarını açabilecek bir guild arıyorum. Farklı bir server olması sorun olmaz. Şuan Retri gidiyorum, gerektiğinde Holy talent'a dönebilirim. ilgilenenler öm atabilirler.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Beyza
Reqx
Üye
@manager80
Shattered Halls'da Lahmacun isimli bir guild var bende üyelerinden biriyim.Zaten progressi sağlam 2 türk guilden birisi bildiğim kadarıyla serverda.benim guilde üye alma yetkim yok ama lahmacun.wowstead.com'dan başvuru forumu doldurursan yada oyun içerisinden Yupa'ya mesaj atarsan gerekli bilgileri sana verirler.
discussioncontroller