Guild Tanıtım - Guild Arama
Narqoz
Üye
Magtheridon

A G M

Horde

Çoğunluğu Türk olmakla birlikte, interneyşınıl ve kaliteli bir guild.

agm.wowstead.com
Aegina
Üye
Merhaba arkadaşlar,

Alaturka EU Stormrage Pve server'larında 3-Mart-2009 tarihinde oluşmuş genç bir Horde guildidir.

Herşeyden önce şunu söylemeliyimki guildimiz kesinlikle bir progress guild değildir! Öyle olma iddiamızda yok zaten Sizlere raid veya item sözü kesinlikle veremeyiz. Ama bu demek değildir ki raid yapılmıycak.Bu yüzden tek derdi oyunun en iyi item'larına sahip olmak isteyen arkadaşlar sıradaki guildi incelemeye başlayabilirler

Verebileceğimiz yegane şey ise yardımlarımız, dostluğumuz ve hoş sohbetimizdir

İstediğimiz kriterlere gelince. İstediğimiz tek şey sizsiniz! Biz sizden 80 level karakterlerinizi getirmenizi değil. Sadece kendinizi getirmenizi istiyoruz. Umarım demek istediğimizi anlatabilmişizdir.

Warchief's Blessing üzerinizden eksik olmasın! Görüşmek üzere...

Starcraft
Aegina
Wærloga
(Alım için yukardaki kişiler)
ThyestesThyestes
Üye
Oyuna tekrardan başlıyorum. Merak ettim Grim Batol serverında bir Türk guildi varmı şuan?
Kolombus
Üye
İsimlerini bilmiyorum ama Grim Batol'un hem (H) hem de (A) tarafının çoğunluğu türk. Ararsan rahatça bulabilirsin.
ThyestesThyestes
Üye
Çoğunluğu Türkse kaçmak lazım bu server dan :D
Zéphyrus
Üye
Blood Brotherz Chromaggus serverında end-game pve progress i hedefleyen, bünyesindeki yetişkin oyuncuları ile birlikte wotlk öncesinde kurulmuş bir guilddir. Mevcut raid bosslarını kesmiş olmakla birlikte, mevcut kadromuzu geliştirmek Ulduar ve sonrasındaki contentler için oyuncu alımlarımız başlamıştır. İhtiyacımız olan classlar aşağıdaki gibidir:

1.Shaman (Enhancement ve Elemental)
2.Rogue (iyi oynamayı bilen)
3.Paladin (prot ve holy)
4.drood(feral-moonkin)
5.priest (shadow-holy)

Aradığımız oyuncuların aktiviteleri ve kendi classlarını bilgileri bizim için sahip oldukları gearlarından daha önemlidir. Guildimiz haftada 4 gün raid yapmakla birlikte, raid saatleri 20:00-00:00 arasında değişmektedir(Yapılan raid e göre bitiş saati uzayabilmektedir.)

Bu classlar dışında class ını iyi bilen ve hardcore pve ile ilgilenen herkesi bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için Chromaggus serverında Kaisershoze, Trizomy, Kanarya, Cinebaz, Zéphyrus veya Vainamoinen ile görüşebilirsiniz. Başvuru için sitemizden başvuru yapabilirsiniz.

bloodbrotherz.wowstead.com

Officer Blood Brotherz

TenaciousMidfielder
Üye
eu xavius ta naxx yapmaya çalışan bi elemental-healer shamanım var. beni transfer etmek isteyenlere duyurulur. çok büyük deneyimlerim yok. ama düzgün bi oyuncu olduğum rivayet edilir. şu an hesabım aktif değil gelen tekliflere göre migrate edip oynamayı planlıyorum.
pavurya
Üye
Merhabalar,

İstanbul guildi (server: Wildhammer (Pve) / Ally) yenilenen vizyonu ile siz değerli oyuncularını bekliyor. Guild üyelerimiz arasında adil olmayı ve bu oyunu öncelikli olarak dostluk ve sevgi değerleri ile eğlenerek oynamayı hedeflemiş guildimize sizde katılmak istiyorsanız lütfen forum.istanbulguild.com Ana sayfa adresinden başvuruda bulunun. Guildimize daha önce emek vermiş ve şimdi aramızda olmayan arkadaşlarımızı ve türk oyuncular ile türkçe konuşup oyun oynamaya hasret kalmış wow oyuncularınıda bu yeni oluşum içerisinde görmekten memnuniyet duyacağız.

İhtiyaç duyduğumuz classlar (ihtiyaç sırasına göre):

1. priest (her spec)
2. paladin (özellikle holy)
3. warlock
3. hunter
4. mage
5. shaman (her spec)
6. rogue
7.warrior (prot)

web adresi: forum.istanbulguild.com
elaela
Üye
Guild Tyrants (Dunemaul/eu) aktif olabilecek PvE oyuncuları aramakta. Guildimiz şu an itibariyle
Flame Leviathan (hard), Iron Council (Hard) Xt (hard), Hodir (Hard), Thorim (Hard) ve de General Vezaxx (hard)'ları tamamlamış bulunmaktadır. Mimiron Hard denemekteyiz. Guildimize acil olarak

Warlock, Dk Tank, Feral Tank ve Resto Druid, Hunter ve de Shadow Priest aranmaktadır. Başvurular www.guildtyrants.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımla

Angrodbrohem
elaela
Üye
Mimiron ve Freya'da hard mode olarak kesilmiştir, hedef Algalon ^^
discussioncontroller