Guild Tanıtım - Guild Arama
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ben şimdi değilde ek paket gelmeden server değiştirmeyi düşünuyorum. Ek Paket geldikten sonra millet gene abanacak,full sunucularda yer kalmiyacak,ama çok fazla lag olcak,onun için Medium servera geçmeyi düşünuyourm.
Storm_Bob
Üye
[center][/center]
[center]Chromaggus serverında, aynı arkadaş çevresinde bulunan 4 kişinin yeni kurduğu bir guildiz.Önceden hepimiz farklı serverlarda oynuyorduk, geçen hafta Chromaggus serverında birleştik.Şu an için ICC10 Normal ve HC yapıyoruz.Hardcore değilde daha çok Casual bir guildiz.Şu an için tam saatleri belli olmasada hafada 3 gün raid düşünüyoruz (Bunun dışında eskiye dönük raidlerde olacak achievement,rep vs. den ziyade eğlence için) Şu an için 80 olmuş ICC düzeyinde olan, yada olmaya yakın arkadaşları aramıza bekleriz.Genelde haftada 2 Gün Beşiktaş Adeks de toplanıp oynuyoruz (Bu şekilde inanın daha zevkli oluyor).Tam olarak belirli kişi sayısına ulaştığımızda ise yine arada sırada Adeksde sabahlamayı düşünüyoruz.Biz bu guild işine sadece WoW da raid yapmak için değil, yeni bir arkadaş ortamı oluşturmak içinde başladık diyebiliriz. Haftada 3 gün WoW da raid yapmanın dışında farklı etkinliklerde yapmayı düşünüyoruz kendi aramızda.Bu saydıklarımın hiç biri mecburi değildir,dilerseniz sadece evinizden 3 gün raidlere katılırsınız.Şu an için belirli bir class sınırlaması yada yaş sınırlaması yoktur.
Bu yazıyı okuyan okumayan herkese teşekkürler, iyi oyunlar.[/center]
sigara
Üye
raid yapan horde türk guildi arıyorum..ilvl 362 warlock um..casual,hardcore farketmez..raid olsun yeter..nefarian hariç tüm bossları kestim..38 yaşındayım..iletişim için cemsen@hotmail.com
Xadeas
Üye
The Sha'tar (RP) serverında Avantgarde isimli guildimize katılmak isteyen arkadaşlar oyundan bana ulaşabilirler. Yavaştan Cata raidlerine başladık, deneyimli bir kadroyuz falan filan.

ign name: Xadeas
Ghostsavior
Üye
Server: Frostmane
Faction: Alliance
Guild Name: Iron Hand

Guild Ortamı ve Amacı

Iron Hand olarak 2 yıla yaklaşan guild geçmişimiz ile “herkes denedi ama olmadı, çok gördük bu tarz şeyleri” diye yapılan olumsuz düşüncelere rağmen çizgimizi bozmadan CASUAL seviyede oyunumuza devam ettik. Amacımız samimi arkadaşlık ortamı içerisinde oyunu keyifli bir şekilde oynamaktır. WOTLK ve CATA contentlerini bu arkadaşlık ortamında eğlenerek tamamladık. (Cataclysm 12/12 olarak tamamlanmıştır)

Yaş ortalamasının yüksek olduğu(28-30) ortamımızda yeri geldiğinde ciddi olabilen ama genel olarak eğlenceli ve aktif bir sohbet vardır. Haftanın 3 günü akşamları toplanıp imkan oldukça düzenli olarak raid yaparız. Bunun haricinde Pazar gününde eski raidleri yaparız(ICC, Naxx, Ulduar vb.). Şu an için ciddi seviyede RatedBG deneyimimiz olmadı. Fakat PVP amaçlayan arkadaşlarımızın sayısında artış olduğu için 4.2 ile RatedBG organizasyonlarını belirli günlerde ciddi seviyede planlamayı hedefliyoruz.

WoW’u Vanilla ve TBC döneminden bu yana oynayan kemik kadromuzun yanında WOTLK ile başlayan yeni ve istekli arkadaşlarımızda bulunmakta. Her şeyden önce “saygılı bir üsluba” özen gösteririz. BG, DG ya da Raidlerimizde yapılan hatalara karşı hiç kimse azarlanmadı, cezalandırılmadı. Uygun üslup ile doğru olan anlatılır ve sonucunda da kişi her zaman hatasını telafi eder. İşinden, okulundan geldikten sonra stres atmak için oyun oynayan kişileriz ve bu yüzden gergin ve saygısız bir ortamı kaldıracak yapılarda değiliz. Ancak progresslerimizide ciddiyetle gerçekleştiririz. Raid öncesi herkes taktikleri okuyup izlemekle yükümlüdür ve flask, food gibi gereksinimler kişinin sorumluluğundadır. Yani işimizi de ciddiye alırız. : )

Sonuç olarak sosyal bir ortam arayan, pvp ve pve yapmak isteyen belirli bir level ya da class zorunluluğu olmayan(raidler hariç) ortamımıza reaktif yerine proaktif oyuncuları bekliyoruz.

Cataclysm Progress

Blackwing Descent: 6/6 (clear)
The Bastion of Twilight: 4/4 (clear)
Throne of the Four Winds: 2/2 (clear)

Şu an ki contenti 12/12 olarak bitirmiş durumdayız. Progresslerimiz casual seviyededir ve haftanın 3 günü (Perşembe, Cumartesi ve Pazartesi) 20:00 – 00:00 arası esneyebilen saatlerde raid yapılmaktadır. Progresslere sadece Raid Memberlar katılır ve bu rankın belirli standartları mevcuttur. Raidlerimizi class eksiği olmadan 10man olarak tamamladık ancak 4.2 patchi ile 2. 10man ya da 25man grup ile progress yapma hedefindeyiz. Bu yüzden şu an için özel bir class isteğimiz yok. Progress yapmayı amaçlayan, oynadığı classa hakim, araştırmacı, proaktif arkadaşları aramızda görmeyi istiyoruz.

Oyun içerisinden Ghostsavior, Nasxalze, Tosûnpasa, Nevriye, Nénharma, Mophien ve Kalonâ isimli arkadaşlara ulaşabilirsiniz. Forumdan özel mesajla veya ghost_man_8@hotmail.com ile msnden irtibat kurabilirsiniz.

http://forum.wow-turk.com/iron-hand/
keneagan
Üye
Pro-prot paladin olarak guild arıyorum. serverım frostmane faction ın horde.
edit: firelands 2/7
cata progresssım onun dışında 2/13 heroic.
offspec retri, az daha gearlansam 20k dps de yaparım yani o derece.
%80 falan avoid etme ihtimalim var, zor hit yiyorum.
işte size battle.net sayfam:
eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/keneagan/simple
taliplerime(dfasdfa) bol öpücükler, oyundan ulaşın anam.
cordobian
Üye
Server: Lightbringer
faction: Alliance
Guild Name: Queen AnneS Revenge

Guild Kuruluşu

15.08.2011 (aynı zamanda benim 3 aylık bir aradan sonra oyuna tekrar başlama tarihim) Arkadaşımın istepi üzerine oyuna yeni bir serverda 0 dan başladım Ve Q.A.R guildini kurdum.

Kuruluş amacımız herkesin istediği gibi serverda bir tane adam akıllı türk guildi olması. tabiki bu sanıldığı kadar kolay bir iş değil ancak bizim isteğimiz kendi ellerimizle geliştirdiğimiz bir guild yoksa başka bir serverda gelişmiş bir guilde girmeyi bizde bilirdik :P

Ben ve Arkadaşım guildimize gelen herkese elimizden geldiği kadar yardım ederiz. Maddi konuda ne kadar olur bilmem ama oyun ile ilgili her konuda kesinlikle yardım ederiz. İkimizde tbc'den önce wow oynuyorduk.

guilde alacağımız kişilerde tek aradığımız özellik insan olması gerisi önemli değil

ayrıca guild üyelerine guild içinde yaptıları işlere göre süpriz para ödülü var (10 lvl olunca 10 g gibi tabi bu 85 olunca 85 g olacak anlamına gelmiyor)

Guild Rank
Q.A.R bir korsan gemisinin adı (pirates of carrabian izleyen veya sid'meires Pirates oynayan herkes bilir) o yüzden ranklarda korsanlıkla ilgili terimler

1.Rank : Captain (GM)
2.Rank : 2nd Captain
3.Rank : Cannoneer , Bosun , Navigator, Doctor, Carpenter
4.Rank : Pirate
5.Rank : Recruit

3.Rank kısmında bi anlaşılmama durumu olabilir o yüzden açıklıyorum
Bu 5 ide guil içinde eşit haklara sahip ama diyelimki cannoneer ; bu kişi dungeon veya raidlerde en çok damage veren kişi olacak. Bosun ; pvp deki en iyi kişi. Navigator ; dungeon raid oyun hakkında en çok bilgisi olan kişi (bunu belirlemesi zor olacak ) Doctor ; en iyi Healer. Carpenter ; en iyi tank

Sonuç olarak yeni bir karakterle başlamak istiyorsanız buyrun lightbringer'da sizi kabul etmeye hazır bir türk guildi var. eğer ben zaten lightbringerdayım diyorsanız yine gelin muhabbet olur takılırız eğleniriz :D

Eğer guildimize gelmeyeyi düşünüyorsanız
Char Adı : Ivony (online olduğum saatler sürekli değişiyor o yüzden mail atın)
Xadeas
Üye
[center] Avantgarde - The Sha'tar Türk topluluğu[/center]

[center]image[/center]

Topluluğumuzun ismi Avantgarde. Tamamen Türk oyunculardan oluşuyoruz. Burning Crusade'den beri beraber oynuyoruz ve şu an Firelands'i temizlemiş durumdayız.

Şu an Firelands'teki yedi bossun yedisi de ölü. Haftada iki baskın günümüz var. Bunlar Çarşamba ve Cumartesi. Saat 9'da başlayıp 12-1 gibi bitiriyoruz baskınlarımızı. Ventrilo kullanıyoruz. Bosslardan düşen eşyaları topluluk ve baskın liderleri baskındaki verim, baskınlara katılım ve ihtiyaç unsurlarını göz önünde bulundurarak dağıtıyor. Yalnızca PvE değil bol bol PvP de yapıyoruz. Düzenli olarak Rated BG yapma düşüncelerimiz var. Topluluğumuzun seviyesi 25. Topluluk yetkilileri Thalasinos, Lovsy, Astalyne, Gruan ve Mephitis.

Topluluğumuza aradığımız karakterlerin görevleri konusunda eğer çok seçici olursak şu an;

Tank ve healer olarak,

•1-2 Restoration Druid

•1 Holy Priest

•1 Blood Death Knight

•1 Protection Paladin

DPS olarak,

•Feral Druid,

•Retribution Paladin,

•Balance Druid,

•Combat/Assassin Rogue

•Arms/Fury Warrior

bu şekilde. Yalnız çok seçici olmadığımızdan şu an her türlü katılım isteğini değerlendirmek istiyoruz.

RP serverında olmamız sizi rahatsız etmesin. RP yapmıyoruz. Kırk yılda bir yaptığımız da oluyor.

Başvurularda göz önünde bulundurduğumuz unsurlar eşyalarınızın ve başarılarınızın edinim zorluğu değil, oyunun genel olarak işleyişine hakim olunmasıdır. Biz oyunu sağlam oyuncularla oynamak istiyoruz.

Topluluğumuza katılmak için yalnızca baskıncı olmak zorunda değilsiniz. Bir Türk topluluğunda olup kendi başınıza PvP yapmak istiyor ya da bir Türk topluluğunda sıfırdan bir karakterle oynamak istiyorsanız gelebilirsiniz. 85 olmasanız da yalnızca bizimle olmak istemeniz yeterli. Burada en önemli olan unsur oyunun işlevine ve işleyişine uyum sağlamaya alışma süreciniz ya da eğer sıfırdan başlamıyorsanız oyunun dinamiklerine hakim olmanızdır.

http://avantgarde-tr.wowstead.com - Web Sayfamız
http://eu.battle.net/wow/en/guild/the-shatar/Avantgarde/ - WoW Armory Sayfamız
http://www.wowprogress.com/guild/eu/the-sha-tar/Avantgarde - WoW Progress Sayfamız
TRN
Üye
"RP serverında olmamız sizi rahatsız etmesin. RP yapmıyoruz. Kırk yılda bir yaptığımız da oluyor."

Rahatsız etmesin? RP yapmıyoruz? RP serverında neden karakter açılır ki RP yapılmayacaksa? Şahsen Sha'tar'da olsam kesinlikle girmezdim bu reklam yüzünden.
SErverın güzelliği o, hayalimdeki şeydir bir guild olarak RP yaparken content bitirmek. Ki hiç olmayacağına bahse girerim de neyse.

Üzüldüm sadece ve bunu belirtmek istedim. RP serverlarının halini gördüm bir kez daha...
Xadeas
Üye
Serverın %99u RP yapmıyor, RP olması hiçbir şey ifade etmiyor kimseye. Level kasarken RP yapıyorduk, 85 olduktan sonra bi manası kalmadı ne yazık ki... :<
discussioncontroller