Yıldız Teknik Üniversitesi
homesick alienhomesick alien
Oyungezer
Okullar açılıyor, Beşiktaş şenleniyor, köprü trafiğini yakından takip eden Yıldızlılar bence bu başlıkta Oyungezer için köprüden önce son çıkış önerilerini paylaşabilirler (tüh, gitti kafiye)..
Illdan
Üye
Allahım, başlığı görünce gözlerim yaşardı birden *_*  :'(

Hem sadece Beşiktaş değil, Davutpaşa'da bayaa şenleniyor bu sene(inşaat'ı da geçirmişler büyük ihtimalle xD umarım Elektrik-Elektronik geçmeden 1-2 sene Beşiktaş'da okuyabilirim) zaten bu gidişle sadece Mimarlık ve Sanat Fakülteleri kalacakmış Beşiktaş'da.  :juggle:

Evet eminim ki(!) orada bir yerlerde benden başka Ytü'lü oyungezerler de var :P özellikle Davutpaşa'da ciddi anlamda faaliyet gösterebiliriz(kendi ormanımız  var, "Türkiye'nin ve Balkanların en büyük Üniversite Yerleşkesi" daha ne olsun  :aşk2: )

Beşiktaş'da da bir şeyler yapabiliriz ama hem alan biraz dar olduğundan hem de manzarayı görenler geçici hafıza kaybı yaşadığından o ihtimal biraz daha çaba gerektiriyor :P
Iluvatar
Üye
ben varım yeni bir yıldızlı olarak efenim.
bu arada bugün davutpaşadaydım sınav için, tam paintball oynancak yer gerçekten de eheh
Illdan
Üye
O değil de dün usis beni hayattan bezdirdi bea, sabah saaat 6'ya kadar başında bekledim ama anca 4 ders ekleyebildim :S kalanını kısmetse şimdi eklemeye çalışacağım :S reva mıdır bize bu ya :saçbaş: Daha ilk seneden de böyle yapılmaz ki :'(

Iluvatar, senin bölüm ne bu arada :P
Iluvatar
Üye
makine benim bölümüm.
usis beni de deli etti ya, 2 dersim kaldı ekletmiyor bir türlü :/
Illdan
Üye
Hmm benim de Elektrik, kayıt için Beşiktaş'a gittiğim günü hatırladım da, sabah saat 9 civarı çıkışa doğru uzanan bir kuyruk vardı ve tahminimce 100 küsür erkeğin arasında sadece 2-3 kız olmasından makine olduğu çok rahat anlaşılıyordu :D

1 saattir falan zorluyorum, nasıl başardımsa Fiziği de eklemeyi başardım :D eğer istediğim gibi bir program olursa sabahları paso uyuyabileceğim :P

Ekle-Sil'de Rusça'yı almayı planlıyorum ama bakalım, içimden bir şey beni "ekle-sil'i bekle ve dersleri Mimarlık bölümünden al" diye dürtümüyor da değil aslında(nedense acaba xD )
Iluvatar
Üye
5 erkeğe 1 uzun saçlı erkek düşüyor bizim bölümde :P

toplumsal kaldı bir tek, sabatan beri almaya çalışıyorum "Ders veya grup bölümünüze açık değil" diye hata veriyor, ama sabah 51 olan kontenjan gözümün önünde 59a kadar yükseldi :D

rusçayı düşündüm ben de ama programıma uyan bi tek davutpaşadaki günler var, hadi len dedim ben de her normal insan evladının yapcağı gibi  :)
Lord_Duxus
Üye
limit kızlar sıfıra giderken makine bölümü başlar... =)
Illdan
Üye
Bundan birkaç hafta önce yildizz.com'a(gayri resmi öğrenci sitemiz) makine bölümünü kazanan bir kız başlık açmıştı, yaklaşık 2 buçuk saat içinde mesaj sayısı 217'ye falan vurmuştu :D bazıları hazırlığı atlayıp kendileri ile aynı dönemde okusun diye yalvarmaya başlamıştı hatta :D

Bu arada Davutpaşa'dan o kadar da nefret etmiyorum ben ya :P negzel işte ormandır, kurttur, köpektir falan xD tam safari ortamı xD Zaten inşaat fakültesi de bitmiş, sırayla mimarlık falan hariç herkes oraya taşınacak, harkuleyt bir kampüs olacak orası, gerçi Beşiktaş kadar merkezi bir yer değil ama gene de İstanbul'un içinde(ha ana kampüs cennet bahçesi gibi yer, orası ayrı *_* )

Ben Cuma günü Davutpaşa'da alacağım sanırım Rusça'yı(alabilirsem tabii) ama sen bir çıkış yolu arıyorsan perşembe günü Beşiktaş'da olanı alıp o gün çakışan dersini ekle-sil'de başka bir bölümden alabilirsin :P (Mimarlıktan falan alabilirsen bir Makineci olarak hava değişikliği iyi gelir gibime geliyor :aşk2: )

Bu arada ana yerleşkedeki(düşününce o kadar da uyuz bir kelime değilmiş bu) sarmaşıklı bina'daki panolarda bayaa bir afiş görmüştüm ben, eğer onlar sorun olmuyorsa oyungezer afişi asmak hiç olmaz diye tahmin ediyorum :P

Son olarak, "Allah belanı versin usis" demek istiyorum. Hala Atatürk İnklapları Tarihi'ni alamadım ve kontenjan dolmak üzere :S  :'(

--------

U.S.İ.S = "Uğraşma Seçemezsin, İstesen de Silemezsin"
Iluvatar
Üye
abi ben davutpaşaya kadıköyden vapur-tramvay-metrodan oluşan muhteşem üçlüyle geldiğim için nefret ettim valla ilk günden :D ama okul açılınca 127 var en azından, tek vasıtayla gelebilitem olcak.

perşembe hiç boş yok, 9da davutpaşada gün başlıyo, 7'de beşiktaşta son buluyo, çakışan ders de mak. müh. giriş olduğundan başka bölümden alma şansım da yok :D

bu arada seçebilmek için bi tarafımı yırttığım toplumsalı da almıcakmış 2008 girişliler, ileri ingi de geçmişim, çarşamba günlerim boş ^^ ama üstten bi ders mi alsam yoksa age of conana mı başlasam karar veremedim daha eheh
Illdan
Üye
Valla bizim bizim bölümde üst sınıfların dersleri pek şimdiden alınacak gibi olmadığından ona cesaret edemiyorum :D ben biraz daha geliştiririm diye ileriye de girmemiştim(üstelik kredili ders olduğundan ne kadar yüksek not alırsam o kadar iyi :D ) o yüzden boş günüm de yok ama derslerin başlangıç saatlerini iyi ayarladım :D sabahları daha rahat uyuyabileceğim böylece :P

Bu arada benim yurt açılana kadar(bayramdan sonra dedi adam) ben de Ümraniye'deyim o yüzden kısa bir süre sonra çıkıp o bahsettiğin kombinasyonu deneyecek ve süre tespiti yapacağım sanırım :D Bakalım iftara geri yetişebilecek miyim xD
discussioncontroller