Yıldız Teknik Üniversitesi
WeLoveManti
Üye
Illdan dedi:

Sana Davutpaşa yolları gözüküyor demektir.

Davutpaşa zaten 7 dakika benim burdan...

Seneye burayı kazanalım da isterse 77 dakika olsun, önümdeki tek engel biyoloji. Bu sene YTÜ kazanan arkadaşlara sorayım, LYS'de kaç net yaptınız biyolojiden? Ben dersanenin biyoloji lys denemelerinde 30 sorudan 8 net çıkardım en iyi sanırım çok uğraştıracak beni bu ders...

Illdan
Üye
Senin durum başkaymış o zaman, genelde "Yıldız'ı kazandım, Beşiktaş'da okuyacağım, heyoo." diye sevinen arkadaşların tepkilerini gözlemlemek zevkli oluyor da. :D
darthmaul
Üye

Davutpaşa zaten 7 dakika benim burdan...

Seneye burayı kazanalım da isterse 77 dakika olsun, önümdeki tek engel biyoloji. Bu sene YTÜ kazanan arkadaşlara sorayım, LYS'de kaç net yaptınız biyolojiden? Ben dersanenin biyoloji lys denemelerinde 30 sorudan 8 net çıkardım en iyi sanırım çok uğraştıracak beni bu ders...

YGS de 31.5 netin vardı Fizik 2 yanlış kimya full sen hesapla ordan :)
Lysde de 18 netim vardı.
acdervisacdervis
Mod
Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği'ndeyim. Bu da Beşiktaş'ta sanırım. :P

Bütün hayatım burada geçti ya, iyi mi kötü mü karar veremedim.
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Illdan dedi:

Senin durum başkaymış o zaman, genelde "Yıldız'ı kazandım, Beşiktaş'da okuyacağım, heyoo." diye sevinen arkadaşların tepkilerini gözlemlemek zevkli oluyor da. :D

Ayrıca şöyle birşey var bölümler teker teker taşınıyor Davutpaşaya dikkat ederseniz. Beşiktaş için bağlanmamak lazım artık sanırım kampüse biraz. Sanat tasarım fakültesi çat diye taşındı bile.
Starlet
Üye
Daha taşınmamış. Sanırım sene ortalarında taşınacakmış. Sanat tasarım fakültesi. (Sınav için gittiğimde başvuruyu ordan aldılar ve sınav orada olacakmış.
Üye
Taşınmasın ya, şu kampüste gitmesine üzüleceğim fakülteler arasında . Ayrıca üniversite serbest seçmelik ders alacağım daha oradan bu dönem :D
Starlet
Üye
Henüz taşınmamış. Biraz önce sınava girdim Yıldız kampüsüne :D
Üye
Şey diye biliyorum ben, teorik dersleri davutpaşada alırlarken uygulamaları vb yıldızda veriyordu falan. Neyse, ben yavaştan müzik topluluklarını vb. kurcalamaya başlayayım. Neredesin yardımcı piyano 1! :P
Ejderhaaa
Üye
Bi elektrik de benden çıktı :)
discussioncontroller