Yıldız Teknik Üniversitesi
Illdan
Üye
Vaay, iyidir elektrik iyidir. :) Ders seçimlerinde aklında olsun "Kayhan Gülez" ismini görürsen direk kaç, kurtar kendini; ileride bana teşekkür edersin. ;D
creiGncreiGn
Üye
Illdan sen elektrik bölümünde miydin? Benim bir arkadaş elektrik mühendisliğini kazandı da, sorusu falan olursa sana yönlendirebilir miyim?
Illdan
Üye
Evet ve evet. Zaten her sene bölümün gayri resmi kayıt danışmanı olarak amme hizmeti gerçekleştiriyorum bilimum site üzerinden, eminim öğrenci işleri benim kadar öğrenciyle ilgilenmemiştir. :D
Ejderhaaa
Üye
ders kayıtları var da amma kıytırık ya. ders seçiyosun seçemiyosun falan... seçtiğim derslerin hocaları kim hala onu da kavrayabilmiş değilim mesela.
Dark Lugia
Üye
Usis'i icat edene içten sevgilerimi yolluyorum buradan.
Ayrıca ders kodlarını falan nereden öğreniyoruz, bir bilen aydınlatabilir mi?
acdervisacdervis
Mod
USIS'e kafam girsin. Bölümümden sadece bir alan dersi seçebildim...

Pfff, pazartesi gidip üniversiteyi yıkayım başlarına çirkeflik yapıp.
Illdan
Üye
U.S.I.S'le savaşmayın, kazanamazsınız. Ayrıca seçilemeyecek ders, artmayacak kontenjan yoktur. Işin püf noktası sinirlerinizi kontrol edip, zihninizi sakin bir doğa manzarasına odaklamakta... :S
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Usis için ayrıca bakınız: www.usis.co.ug
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Sorum var: Aranızda Türk dili edebiyatı okuyan var mı yıldızda? Osmanlıca 1 aldım da üniversite sosyal seçmeli ders diye, hususi bir ders için gidip gelicem davutpaşaya. Bir de şu fitness salonundan faydalansam diyorum bünyem kırmızı ışık vermeye başladı :D
acdervisacdervis
Mod
Solcularla sağcılar kapıştı bugün. Sandalyeler, soda şişleri falan uçtu havada. ._.
discussioncontroller