Yıldız Teknik Üniversitesi
arda_yaman
Üye
Ben de yıldızlıyım bendeeee :D :P
1.sınıfım bendeee hatta makine fakültesinde ama gemi inş. ve mak. müh. de:D
Judas
Üye

Ben de yıldızlıyım bendeeee :D :P
1.sınıfım bendeee hatta makine fakültesinde ama gemi inş. ve mak. müh. de:D

Sen elektrik elektronik okumuyor muydun yahu?
Illdan
Üye
Judas dedi:

Sana Yıldız Elektrik'de okuduğunu söyleyen bendim sanki :juggle: dur bakalım bir karışıklık var ortada ama  :D
Misafir
Yıldız elektrik 4. sınıf öğrencisiyim efem.
arda_yaman
Üye
Judas dedi:

Yok yahu ben gemideyim ne elektrüğü  ::)
Illdan
Üye
Bu başlık en alta düşemez, düşmemeli, this is madness :d no this is davutpaşaaaa! :S

Hadi millet, okul da açıldı tastamam :D biz de "anime-manga ve oyun kulubü" kurmaya çalışıyoruz :D eğer başarabilirsek herkesi bekleriz(üye olmaya :d )
Iluvatar
Üye
Illdan dedi:

Bu başlık en alta düşemez, düşmemeli, this is madness :d no this is davutpaşaaaa! :S

ya bi ogz ytü buluşması falan yapsak aslında fena olmaz gibi geldi bana. siz ne dersiniz yıldızın güzel insanları ?
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Yıldızda olmayan yıldız öğrencisiyim.Mimarlık okuyorum ben de.en az 1 senem var seneye.
Illdan
Üye
Iluvatar dedi:

ya bi ogz ytü buluşması falan yapsak aslında fena olmaz gibi geldi bana. siz ne dersiniz yıldızın güzel insanları ?

Yapalım diyeceğim de ben 1. sınıf olarak 3 gün davutpaşa'da 2 gün beşiktaştayım ve 4-5 kişi birbirimizi davutpaşada bulsak bile(velev ki) ne yapacaz orada yav :S bölümden arkadaşlarla bile bi şeyler bulamadık (aslında kızları da ikna edip safari yapmayı planlıyoruz ama... :P )(geçen ormanın içine bi bakalım dedik kızlar gelmeye cesaret edemedi mesala :juggle: :boo: )

Bu arada mimarlığın iyice arka taraflarında saray bahçesinin bulunduğunu ve orada müzecilikle ilgili bir fakültenin(adam sadece "okul" dedi ama... içimden bi ses baya baya salladı diyor) bulunduğunu biliyor muydunuz? Biz girmeye çalıştık güvenlikçi almadı ya :S son bi çare fotoğraf kulubü temsilcisi ayağına yatıp biraz inceledim ama kapısından 4 metre uzaklaşamadım malesef  :-\

Ayrıca anime-manga ve oyun kulubümüz artık baya baya kurulacak gibi :dans: aslında her şeyi hazır tek sorun zamanın birinde aklı evvelin birisinin frp oynarken(veya oyundan hemen sonra) intihar etmiş olması :alienjar: o yüzden içinde "oyun" geçen bir kulüp kurmak pek kolay olmayacak gibi :'(
hornyboi
Üye
Merhabalar ben de 1. sınıf bir makine mühendisiyim =) Bu kadar az kişi mi ogz okuyor yıldızda ya?? Halbuki o kadar da kontenjan artmıştı...
discussioncontroller