One Piece [Manga] *Spoiler Yuvası*
YacatismaYacatisma
Üye
haftaya yeni sayı yok, sonraki hafta var, diğer hafta x-mas diye yine yok.
image

Beğenenler: SmoKiNg ACE

DeidaraSanjiDeidaraSanji
Üye
Yacatisma dedi:

haftaya yeni sayı yok, sonraki hafta var, diğer hafta x-mas diye yine yok.
image

Eskiden ne söverdim böyle olunca. Alıştık artık...
Solid SnakeSolid Snake
Üye

Wikide diğer karekterler gibi +50K arttığı birde Picayı indirdiği için +150 arttığı yazıyordu. Pica baya tanınan bir adamdı demekki ki ödülü uçtu :D

Mangada öyle bir açıklama geçtiğini hatırlamıyorum, One Piece Wikia editörleri de senin benim gibi okurlar nihayetinde, ek bir bilgi gelmiyor onlara. Henüz birkaç sayı önce olduğu için bir SBS'de de sorulmuş olma durumu yok.

Bu arada sayı şahaneydi. Inuarashi ile Nekomamushi feci güçlü çıktılar, gerçi Luffy'nin Inuarashi'ye çok güçlü göründüğünü söylemesinden belliydi. Daha önce de barda Issho'ya söylemişti bir benzerini. Arc da epey hızlı ilerliyor şimdilik, konu fazla dağılmadan adanın problemine ve flashback'ine geçildi hemen. Bir de sayının yarısını günümüze ayırıp yarısını flashback yapması iyi olmuş, art arda birkaç sayı flashback okuyup günümüzden bir şey görememek sıkıyordu genelde.

joseph fouchejoseph fouche
Üye
vay be sağlam bölümdü
PotterPotter
Üye

Beğenenler: RedBeard

Solid SnakeSolid Snake
Üye
Sayı 810
Spoiler:
Son sayfada Pedro tam olarak neyi kast ediyor anlayabilen var mı, bu kedi ve köpek dayılara ekstra bir önem mi yüklenmiş oldu şimdi?
PotterPotter
Üye
Spoiler:
baya uçuk olacak ama biri geceyi biri gündüzü mü getiriyor acep?
PotterPotter
Üye
valla bi düşündüm de bu arcta poneglyph görmemiz olası
Solid SnakeSolid Snake
Üye
Bana da görürüz gibi geliyor ama bu dayılar Shanks'ı mavi denize indiklerinde görmüşler, kendi aralarında değil. Onu nasıl halleder ki acaba?
Solid SnakeSolid Snake
Üye
Bir up'layalım başlığı.
Spoiler:
Bege de 2 yılı boşa geçirmemiş, ön planda olmayan supernova'lardan pek bir beklentim yoktu ama Oda görünüşe göre hepsini Yeni Dünya'da efektif bir biçimde kullanacak. Şimdi Urouge ne kadar güçlenmiştir merak etmeye başladım, Bege ve Bonney'den daha potansiyelli biri olduğunu düşünüyorum. Bir de seride pek direkt olarak yumruğuna güvenmeyip kurnazca taktikler yapan pek karakter yok, Bege bu yönüyle takdirimi kazandı. Zou'da tam bir kumar oynadı, eğer işler planladığı gibi gitmeseydi adanın yerlisi Pekoms'a da ihanet etmişken oradan sağ çıkması pek mümkün değildi. Neyse, Sanji'nin durumu mühim olan. Sağda solda bazı troll teoriler görüyordum, Big Mam Sanji ile evlenmek istiyor gibisinden, kısmen haklı çıktı adamlar :-D . Acaba Sanji'nin daveti kabul edip gitme motivasyonu neydi, Bege evleneceği kızın fotoğrafını göstermişse ve kız da güzelse balıklama atlamış olabilir ama Oda'nın bu kurguda çok fazla troll faktörü kullanacağını düşünmüyorum. Sanji muhtemelen Kutsal Ejder değil, Big Mam'ın WG ile arasının o kadar yakın olduğunu sanmam. Ama belli ki hem WG'nin hatır sayacağı kadar nüfuzu olan hem de Big Mam'a yakın bir aileden geliyor. O kadar kasıntı erteleme çabasının ardından güzel bir hikaye dinleriz umarım.
discussioncontroller