One Piece [Manga] *Spoiler Yuvası*
BaueltzBaueltz
Üye
O kadar hype yapmıştım gear4 için, adamlar adeta başını gösterdi. Mıçayım sizin yaptığınız animasyona arkadaş.
One piece bitmiş.
Spoiler:
BaueltzBaueltz
Üye

Bir up'layalım başlığı.

Spoiler:
Bege de 2 yılı boşa geçirmemiş, ön planda olmayan supernova'lardan pek bir beklentim yoktu ama Oda görünüşe göre hepsini Yeni Dünya'da efektif bir biçimde kullanacak. Şimdi Urouge ne kadar güçlenmiştir merak etmeye başladım, Bege ve Bonney'den daha potansiyelli biri olduğunu düşünüyorum. Bir de seride pek direkt olarak yumruğuna güvenmeyip kurnazca taktikler yapan pek karakter yok, Bege bu yönüyle takdirimi kazandı. Zou'da tam bir kumar oynadı, eğer işler planladığı gibi gitmeseydi adanın yerlisi Pekoms'a da ihanet etmişken oradan sağ çıkması pek mümkün değildi. Neyse, Sanji'nin durumu mühim olan. Sağda solda bazı troll teoriler görüyordum, Big Mam Sanji ile evlenmek istiyor gibisinden, kısmen haklı çıktı adamlar :-D . Acaba Sanji'nin daveti kabul edip gitme motivasyonu neydi, Bege evleneceği kızın fotoğrafını göstermişse ve kız da güzelse balıklama atlamış olabilir ama Oda'nın bu kurguda çok fazla troll faktörü kullanacağını düşünmüyorum. Sanji muhtemelen Kutsal Ejder değil, Big Mam'ın WG ile arasının o kadar yakın olduğunu sanmam. Ama belli ki hem WG'nin hatır sayacağı kadar nüfuzu olan hem de Big Mam'a yakın bir aileden geliyor. O kadar kasıntı erteleme çabasının ardından güzel bir hikaye dinleriz umarım.

Bu da arkada kalmasın.

Beğenenler: Solid Snake

PotterPotter
Üye
valla son zamanlardaki en iyisi. flashbackte bile düzgün çizilmişti luffy
PotterPotter
Üye
sayı 813:

Spoiler:
image

Spoiler:

Spoiler:
image

Spoiler:

Spoiler:
valla bu resmen bana şunu hatırlattı

hepsinden öte önce kaido mu yoksa big mom mı olur bilmem ama luffy zaten kıçını tekmeleyeceğini big mom'ın açıkça belirtmişti o yüzden büyük bi şaşkınlık yaşamadım şahsen çay partisi konusunda

Beğenenler: RedBeard

joseph fouchejoseph fouche
Üye
pek popüler olmayan sevilmeyen sanjiyi ön plana çıkarma çabaları...
RedBeardRedBeard
Üye

pek popüler olmayan sevilmeyen sanjiyi ön plana çıkarma çabaları...

Yok artık.

Millet 1 yıldan fazla Sanjiyi göremeyince Oda'ya sövdüğü kadar başka bir şeye sövmemiştir herhalde.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Sanji yüzünden mangayı bıraktım ben be... Zaten baymıştı, bırakacak yer arıyordum...
__skytalker____skytalker__
Üye
Bir insan Sanji neden sevmez, nasıl sevmez?
joseph fouchejoseph fouche
Üye
başlıkta da dediği gibi, enies lobby olayı ikinci kez tutmaz (soge king)
http://boards.4chan.org/a/thread/136438377/one-piece
Solid SnakeSolid Snake
Üye
Oda son zamanlarda olayları hep sündürüyor bana kalırsa, örneğin Jack flashback'inde daha önceden ima edilenlerle ve fb'nin ilk kısmıyla ne olup ne bittiğini çoktan anlamamıza rağmen heyecanlı bir şey anlatıyormuşçasına her olaya bir sayı verdi neredeyse. Hani okurun kafasındakini doğrulaması lazım da bunu koca bir sayı olarak yapması gerekmiyor, bu sayıda bahsedilenlerin hemen hepsini verdiği ipuçlarıyla tahmin etmiştik, heyecanı kalmamış bir şeyi koca bir sayı boyunca açıklaması keyif vermiyor ki. Bari bir iki noktadan bahsetmemiş olsaydı da yeni bir şeyler öğrenseydik. Neyse, Sanji'nin ailesi hala gizemini koruyor, acaba Gorosei'deki diğerlerine göre biraz genç olan dayıyla bir alakası var mıdır? Epey yüksek bağlantıları olduğu kesin çünkü, hem Yonko'dan biriyle düğün tertipliyorlar hem de WG üzerinde korkunç bir nüfuzları var.

Bir de consigliere'nin Sanji'nin kulağına fısıldadığı şey "bak olum, hatun var ya taş taş kaçırma bunu" gibi bir şey olmasa bari :-D .

Edit: Bu arada önümüzdeki sayıda Pekoms'u göreceğiz muhtemelen, bizimkiler Neko'nun yanına gidiyordu en son hatırlarsanız. Pekoms da hala orada tedavi görüyordur. Ondan yeni bir şeyler öğrenebiliriz.
discussioncontroller