One Piece [Manga] *Spoiler Yuvası*
Zer0
Üye
Açıkcası yuh dedim ben bu chapterda o sahneleri gördüğümde :D Yani, eaöh be, beklemiyordum bunu :D

Not: Gerçi anlaşmaları bitti ama, 4kids olsa burayı nasıl çevirirdi onu çok merak ettim :D
Misafir

bu arada white beard neden yaşam destek ünitesine bağlı durumda? biriylemi kapışmış göğsündeki yara gold d roger onun dışında bi olay daha var herhalde.

Lightwave dedi:

Gold roger ile kapışma izleri olabilir. O serumlardan kalbinin vucudunun her yerine kan pompalayamamasından olabilir. (Adam o kadar büyük kiii... Yani çok büyük. :D) Şimdi diyeceksiniz nerden çıkardın bu kalp olayını, biyolojide böyle bişi işlemiştik. :P

O yaranın Gol D. Roger tarafından yapıldığı, Shanks ile olan görüşmesinde "The wound i got from 'that guy'* aches whenever i look at your face" dediğinde ima edilmişti.

Roger ile Whitebeard'ın tayfalarının sık sık karşılaşarak savaştığı söylenmişti zaten. Ve Whitebeard, Roger olmadığına göre şu anda One Piece'e en yakın adam; "dünyanın en güçlü adamı". Dolayısıyla ima edilen cümledeki "that guy"ın öyle bir yarayı yapabilecek tek kişi olan Roger olduğu kesine yakın.

İlla "bunu bana o yaptı" demesine gerek yok sonuçta :D

*animede 'that bastard' diye çevirmişlerdi.

Bir de her ne kadar "dünyanın en güçlü adamı" olsa da artık güçten düşmüş olma ihtimali var - özellikle de bağlı olduğu o destek ünitesine bakarsak. Bu yüzden hükümetin Shichibukai'larına karşı Ace'i kurtarmak için girişeceği savaştan ne gibi bir sonuç beklenebieceği çok büyük bir muamma...Diğer kaptanların da Ace gibi Logia kullanıcıları ya da saf güçten ibaret olup olmadıklarını bilmiyoruz gerçi, gösterdiklerinden daha bomba elemanlardır konumlarına bakarsak, o yüzden çok iyi bir savaş görebilriz  :3 eğer gösterirlerse tabii :D
Lightwave
Üye
Ben whitebeard dan fazla değişik bir teknik beklemiyorum, sadece saf güce dayalı bir saldırı gücü var gibi geldi. ^^ Ama Shanks ile rahat kapışıyorsa, baya da güçlüdür demektir. Benim asıl istediğim Shanks'ın uzun soluklu bir savaşı. ^^
Misafir
Lightwave dedi:

Benim asıl istediğim Shanks'ın uzun soluklu bir savaşı. ^^

Lightwave dedi:

Shanks'ın uzun soluklu bir savaşı. ^^

Lightwave dedi:

Shanks

*eko yapar*

Benim de :aşk2:
Lightwave
Üye
Sanırım bu da son bölümlerde olabilir. Hatta benim görüşüm luffy tayfasıyla son adaya ulaşacak, orda shanks ile karşılaşcak. Shanks ile kapışacak bla bla bla. :D Zaten Luffy başta senin tayfanı yeneceğim gibisinden bişiler diyordu. ^^ (Hem hangi oyunu unuttum ama sonundada shanks ile kapışması vardı. ^^)
Zer0
Üye
Yenmek değil, karşılaşabilmek o. Yani senin tayfanla eş kulvarda bir tayfa çıkartacağını söylüyordu (rivals your crew)
Lightwave
Üye
Onun tayfasına eş olup olmadığını öğrenmek için kapıştırcaklar. :P
Zer0
Üye
Pek imkan vermiyorum ben öyle bir olaya, daha çok yenemediğin düşmanı yendin durumu olabilir bazıları arasında.

Red haired Pirates'ten sadece 5 tanesini tanıyoruz zaten, diğer gözükenler düzgün konuşmadı bile. Onlar da Red-Haired Shanks, Lucky Roux, Yassop, Ben Beckman ve en son gördüğümüz Rockstar.
Fool Arcana
Üye
Adam aurasıyla milleti bayıltıyor daha ne olsun?
Lightwave
Üye
Luffyninde yavaş yavaş oluşuyo aurası.
^^
discussioncontroller