One Piece [Manga] *Spoiler Yuvası*
pabucumun satanisti
Üye
Bu adaya sanji düşseydi kan kaybından ölürdü.
walter o dim
Üye
bence hepsi aynı adaya düştü.yoksa 9 tane karakter hepsi ayrı adaya ohooooo bunların jeton düşecekte birbirlerini bulacaklarda 50 bölüm falan demek bu.bence diğer karakterler bu adanın esas korsanlarının elinde tutsak.
Misafir
Bir ya da iki tanesi belki bir ihtimal ama hepsinin olacağını sanmıyorum. Olursa zaten Kuma fazla iyi davranmış demektir, çok şüphe çeker onlar tarafından.
Küçük bir olay için de olsa nereye çekseler oraya uzayabilen bir seri bu, bence birbirlerini bulmaları da o yüzden sürer biraz (:
pabucumun satanisti
Üye
Aslında Kuma'nın Rayleigh ile bir ilişkisi var eminim kimsenin gözünden kaçmamıştır. Eiichiro nun şimdiye kadar bu seride hiç bir gözüme kötü görünen bir şey yaptığına tanık olmadım, belki de hiç şikayet etmediğim tek mangadır.
walter o dim
Üye
ordaki amiral tayfası aptal değilse kuma nın isyanını farketmişlerdir.şu imitasyon kuma lardan birisi luffy nin tayfalarını öldürecekken kuma onuda aradan çıkardı.ayrıca milyon dolarlık projedir o.
bırakmaz hükümet bunun peşini:D:D
Fool Arcana
Üye
Ben artık biriktirmeye başlarım mangayı, ciddi her hafta beklemekten hevesim kaçıyor.

Ayrıca çok rahat 1000 chapter sürecek bence One Piece.

DreameR
Üye
Manga 516 spoiler
Spoiler:
Lufy bir sal yapıp,Margaret la beraber adayı terk etti.Ama 'haki'li oklar salı parçaladı!Hancock'un da erkekleri etkileyip,taşa çeviren bir schibukai olduğu ortaya çıktı!Bir vice admiral Hancock'u Whitebeard'la yapılan savaşa katılamaya çağırdı,ama o reddetti.Yine mükemmel bir bölüm,bu tempoda ilerleyen başka manga yok...
Alabanda
Üye
DreameR dedi:

Manga 516 spoiler

Spoiler:
Lufy bir sal yapıp,Margaret la beraber adayı terk etti.Ama 'haki'li oklar salı parçaladı!Hancock'un da erkekleri etkileyip,taşa çeviren bir schibukai olduğu ortaya çıktı!Bir vice admiral Hancock'u Whitebeard'la yapılan savaşa katılamaya çağırdı,ama o reddetti.Yine mükemmel bir bölüm,bu tempoda ilerleyen başka manga yok...

Spoiler:

haki'li oklar O.o WG'ye karşı çıkan, shichibukai "medusa" hancock O.o sukee! :D ama bunların luffy'nin adada haki eğitimi görmesine varmasını istemem, zaten oda'dan da beklemiyorum böyle bişey :D bunlar luffy'nin haki'yi farketmesine sebep olsun, luffy de yavaş yavaş kendi deneyerek kullanmaya başlasın :D
tanju_jedi02
Üye
bir sey sormak istiyorum.Luffy mangada hakiyi hangi bölümde kullandı acaba, konusmalarınız sırasında geciyorda bulamadım ben...
Misafir

bir sey sormak istiyorum.Luffy mangada hakiyi hangi bölümde kullandı acaba, konusmalarınız sırasında geciyorda bulamadım ben...

İlk olarak gördüğümüz (ya da "haki" olduğunu en rahat anlayabildiğimiz) bu sahne sırasında yaşandı: http://www.onemanga.com/One_Piece/495/16/

Bu sahnede Motobaro'nun neden korktuğuna kimse anlam veremiyor ve yaratık kendinden geçerek yere yığılıyor. Bunu bir kaç bölüm sonra Rayleigh'in yaptığını gördüğümüzde ne olduğunu anladık: http://www.onemanga.com/One_Piece/500/19/

(haki'yi "spirit" diye çeviriyorlar genelde)
discussioncontroller