One Piece [Manga] *Spoiler Yuvası*
tanju_jedi02
Üye
Tesekkurler Shana.
DreameR
Üye
İlk olarak Shanks Whitebeard'la buluşmaya gittiğinde kullanmıştı hakiyi.Ama orada birşey anlayamamıştık.
Misafir
Orada açık açık "bu haki işte" deselerdi de ben herhalde sahneye "sugeee" demekten ilk seferde atlardım kesin(:

Whitebeard'ın adamlarından biri (büyük olan) haki olarak bahsediyor adamlar düşmeye başlayınca ama tabii "vigor and drive" çevirisine pek takılmıyoruz orada.

tanju_jedi02, Luffy'ninkini istedi diye o örneği verdim, yoksa haki'nin ilk kullanıldığı yeri Shanks'ın Luffy'i kurtardığı yere kadar döndürebilme şansımız var (:
pabucumun satanisti
Üye
Spoiler:
Ofof, korsanların prensesi Hancock geliyor bütün ihtişamıyla.  o.o :party: Hatırlarsanız hancock ismini robinden de duymuştuk, thriller bark arcının sonlarında adadan ayrılmadan önce. Üstelik kendisi bir shichibukai, gayet tehlikeli bir meyvenin gücü ile birlikte...bakalım neler neler olacak.
Misafir
Spoiler:
Savaşmak istemediğini ama Shichibukai rütbesini kaybetmek de istemediğini söylüyor, bakalım ne olacak
Alabanda
Üye
Oh be en sonunda çıktı manga :D

WG'nin emirlerine karşı çıkan, ama yetkilerini kaybetmek istemeyen bir shichibukai? ??? Boa Hancock! ^^ Ve "Haki"yi oklarını güçlendirmek için kullanan bir halk :D Luffy iyi yere düşmüş :D Düştüğü ada nerede? CALM BELT'de! :o Şu an için tek şansı Hancock'un onu en azından Grand Line'daki en yakın adaya bırakması. Tabi Oda yine beklediğimiz bir şekilde çıkartacaktır Luffy'i adadan, orası kesin :D

A tabi orada beklemekte olan Marine gemisini de alabilir Luffy  >:D
Zer0
Üye
Aklıma bir fikir geldi de, tüm Straw Hat tayfası büyük ihtimalle execution sırasında buluşacak, hepsi bir şekilde oraya gidecek diye tahmin ediyorum; güzel olur.

Boa Hancock ile de kimin savaşamayacağını biliyorum, Sanji :D Büyük ihtimalle Zoro savaşabilir ilerde birşey olursa, zira bakmadan ve hakimiyetini kaybetmeden savaşabilecek tek kişi o gözüküyor. Ya da Nico Robin savaşacaktır, kız kıza vs (ayrıca o da aynı şekilde etkiden kurtulabilir extrem bir durumda)
Alabanda
Üye
yohohoho!

mugiwara tayfasının güçleneceklerse güçlenip ace'in idamına, marine hq'ya gitmeleri için 1 haftaları var. luffy, ace kendi başının çaresine bakabilir, bana ihtiyacı yok demişti. ama 1 hafta içinde new world'e geçme ihtimalleri nerdeyse 0 olduğuna göre, yolları WB vs WG savaşına çıkacaktır. gitmişken kizaru ve sentoumaru'dan da intikamlarını alırlar. kuma iyi çıksın  ^^
dragon, isyancılar, WG'nin bu meşkuliyetinden faydalanıp birşeyler yapabilir. grand line çalkalanacak orası kesin >:D

mangadaki bir hafta, gerçekte nasıl geçecek bakalım :D
walter o dim
Üye
bilidiğimiz bişey varsa oda boa hancock un logian type olmadığı.
ve sanjinin bu korsanlardan hiçbiriyle dövüşemeyeceği.ama birşey daha varki bu hancockun yeteneği sanji de sökmez.çünkü o zaten her güzel kıza aşık-usopp un perona kapışmasında "alredy negative" olması gibin.1 haftalık süre  100 manga boyunca sürebilirde.
son olarakta baya doyurucu bir bölümdü.ace in durumunu net olarak görmüş.vede marine headquarters ın sağlam tipler olduğunuda görmüş olduk.
Zer0
Üye
Kendine aşık etmesi değil yeteneği, kendisine aşık olanı taşa çevirebilmesi. O yüzden Sanji direk gitmez mi ?

Ya şu anda değil ama ilerde olabilir, Shichibukai'leri falan mutlaka tanıdık birileriyle dövüştürürler.
discussioncontroller