Olay Üstüne Gürültüler
Misafir
Ne zamandır açayım bir günlük çat pat yazayım diyordum ama ne yazabilirdim ki. Baya evvel otobüs durağına giderken çağrışım yaptı bu başlık. Ben de naptım nettiysem yazayım en azından blog'um paslanıp gibi hafif hafif yazar pratik olur dedim. =)

Açıkçası ben de bilmiyorum ne olacak belki de blog gibi kalacak ama en azından bu daha göz önünde olacak yazmazsam kızın bana olur mu?

Gelelim bugünün gürültüsüne;

Okulda hocalar değişiyor iki haftadır bu hafta anca dersler başladı. Lakin analitiğe gir hoca geldi of. 9. sınıfta bizim okulda 15 gün görev yaptı diye bir havalar amanın! Bir de iri yapılı ders de anlatamıyor giyinmeyi de bilmiyor of of çaktım analitikten.

Son ders çok gürültü oldu hala başım ağrıyor uzanıyım biraz televizyon falan.

Teknosa w880'i 200 lira yapmış bir haftalığına benim w800 artık iyice sapıttı kola limonata su gibi bilimum sıvılar içinde zaten telefon jostick ölmüş ama bi süre daha idare edeyim bakayım.

Sırtımda bir haller bugün ama du bakalım.

Hadi uzanayım ben artık. İyi ettim mi bu konuyu açarak bilmiyorum ama. =)
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Aa yeni günlük *-* Bu arada çok geçmiş olsun Lynx.
Misafir
Açtım bakalım nasıl olacak. Çok sağol neox. =)

Şu anki gürültüm okul öncesi hazırlık. :D
Misafir
Efendim, bugün yeni resimci geldi geçen sene çok resim yapmışsınız yeter bu kadar dedi ne garip kadın bu anlamadım valla.

Neyse bugünün en önemli gelişmesi psp umutlarımın yeşermesi. Ufacık olsa da beni tanıyam psp isteğimi bilir. Bu bayramda biraz para biriktirip biraz da borç alarak psp almak istiyorum. Sizce almak için nasıl bir zamandır bu aralar? Hem psp 3000 zımbırtısı da var.

Pc başına oturunca anime diye oturup tüm akşamı mahvediyorum nete takılıyorum animeyi başka yere götürürsem sadece forumada 3 5 dklık periyotlar harcarım o kadar diye düşünüyorum öss genci olarak nasıl sizce?

Blog'a yazsam belli kişilerden cevap gelirdi şimdi 10000in önünde soruyorum. :D

Psp için evet öneri bekliyorum. ^_^
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Psp 3000'i bekle derim. Kasımda çıkacak zaten. Hem fiyatıda aynı. Birde ÖSS'ye hazırlanacaksan, ya bilgisayarı kes, ya da toptan kaldır derim :)
Misafir
Bilgisayarı kesmek için Psp düşünüyorum Neox. Hatta oyun oynamıcam nerdeyse bu sene psp'yi alınca. Çalışamıyorum ele geçirdi beni bu illet bu nedenle soğutuyorum kendimden 'bak psp alcam sana bakmıcam eskisin olm sen' şeklinde. =)

Güzel kasıma kadar biraz daha para birikir oh oh.
Misafir
Bugün neler oldu du bakam;

Sabah 200 mt civarı bi koşu yaptım otobüse yetişmek için. Yolda çantam açıldı suyum düştü. Tüm gün susuz gezdim.

İlk ders din'di ve sanırım tüm sene susmalıyım söyledikleri kafama yatmıyor ama köprüyü geçene kadar ayıya dayı. Arkadaş bayıldı yardım ederken hoca yok yazdı. (Sınıfta olanı da yok yazmış işin garibi kaydırma yapmış.) Müdür yardımcısı ve bizden çok güzel yorumlar aldı. İlk dersi dişini göstermesi lazım tabi. İngilizce, edebiyat, matematik derken okul bitti otobüsle dersane. Test çözdüm uğraştım.

Çıkışta kız arkadaşımla buluşup lozan kapısındaki bilim şenliklerine bilet alacaktık kalmadığını öğrendik. (Ki hala üstüne tartışmamız devam ediyor çeşitli hatalarımızdan.) Ordan parmak bas'a gittik psp 3000 sorduk. Yollar çok karışıktı 163 yerine 169'a binmişim (bir durak ortak diğerleri çok farklı yerde.) Yollar çok karışıktı trafik uçuk derece sıkışıktı. Aktarma yapıp 45 dk'lık yolu 1.5 saatte gittim.

Kafam karışık bakalım toparlanacak mı? =)
deddodeddo
Üye
Günlük açmak güzel bir şey. Onca başlığın arasında kendine ait, insanların da okuyup yorum yapabildiği özel bir bölge... Geç bile kalmışsın Mert'çim. :)
Misafir
Senin de bi yazılık günlüğün varmış fark etmediğim Diego. =)

Evet aslında geç kaldığımı yeni fark ettim ama yazacak neyim var ki ne yazabilirim diye erteliyordum.

Aslında benim en büyük sorunum kafada bir şeyi oluştururken faaliyete geçirmeye üşenmek. Nefret ediyorum bu huyumdan.

'Bi şey daha yazacaktım unuttum.' diyorken aklıma geldi. İşin güzel tarafı sevdiğim insanların bu sayfaya şu alttaki beyaz kutuya tıklayarak tuşlara basmaları.

Gün gün yazcam işte 'bugün ne yaptım' başlığı aslında bu. =)

Ek: Geç oldu güç oldu tartışılır fifti fifti diyelim güçlüğe. =)
deddodeddo
Üye
Aynen öyle, geç olsun, güç olmasın. :) O günlük değil bu arada, kısa bir hikaye, zamanında paylaşmak istediğim için kasıp kağıttan word'e geçirmiştim.
Misafir
3 4 sayfayı karıştırınca onu gördüm sadece okudum da oh. =)

Körüklü eski otobüslerden esinlendim bu arada başlıkta. Araya istanbul girdi netin kesilmesi girdi açamadım. =)

Neyse yatayım daha iyi daha taze bir güne uyanma umuduyla. İyi geceler. =)
discussioncontroller