Olay Üstüne Gürültüler
deddodeddo
Üye
Biz ona nefes almaya başlamak için can atan bebeğin anne karnındaki son isyanı diyoruz. Sonra o bebek ilk iş olarak ağlar, herkes ciğerleri yanıyor zanneder; halbuki bıkkınlıktan, özgürlüğe kavuşmanın verdiği sevinçten alıyordur o.
Misafir
Sanırım artık nefes alabiliyorum. Sınav yükü üstümden kalktı, iş başvurusunda bulundum kabul edecekler sanırım. Söylediğim gibi yeni blog'umu görücüye sunuyorum. Henüz yazamadım bir şey fakat eski blogdan farklı olacak bunu söyleyebilir daha güncel daha canlı. Yanına bir de Twitter çaktım. Oh YES!

Yaklaşık olarak hesapladım ÖSS puanımı. Ve puanlar biraz düşerse İstanbulda bir yeri kazanıyorum.

Ve Akciğerlerim teneffüs ediyor yeni kurulan düzeni.
Misafir
Yayy! i have a job!
apocalypse
Üye
Lynx lynx dedi:

Yayy! i have a job!

Ne mutlu sana :)
deddodeddo
Üye
Tebrikler!
Creator
Üye
Aaa süper ^-^
Misafir
Sağolun. :3
Misafir
Potansiyel ebeveynler çoluk çocuk düşündüklerinde lütfen planlı programlı olsun , Ağustosta değil de Ocak, Şubat gibi dünyaya getirsinler evlatları da aydan kaybetmesinler. 1 ay kalmasına rağmen Şişli adliyesinden sabıka kaydı alamadan dönmesinler. Yazıktır.
Misafir
İşsizim. Ay bazında 18'i teğet geçtiğim için resmi evraklarda sorun yaşadım ve işsizim.

Kendimi doğal olarak hayatı kontrol edemediğim zamanlar sağ altta bir skip tuşu olsa minnettar olacağım.
deddodeddo
Üye
Kasım'da doğanlar n'apsın be Mert'ciğim?
discussioncontroller