Olay Üstüne Gürültüler
Misafir
Efendim bugün; sabah geç kalkmama rağmen kahvaltı yapmayıp okula yetiştim. Geometri ve matematikten oluşuyordu dersler. Çıkışta da matematik etüdü olunca demeyin keyfime başım ağrıcak gibi yemek lazım.

İçimde bi kasvet bi durgunluk ya da öyle garip bir şey var ruhen yoruldum sanırım.

Star wars izliyorum nihayet. Ne zamandır anime'de izlemiyorum. Psp'im olsa da seyir halinde izlesem. =)

Filme döneyim akşam yine yazarım. =)

Ek: Neden birden kafam karıştı benim?
Misafir
Kulağıma 'Bi de Lynx üye olsa şu facebooka da, ona da ikinci insanı sunabilsek süfer olacak.' gibi bir şey geldi.  :ninja:
Çağlayan
Üye
Lynx lynx dedi:

Kulağıma 'Bi de Lynx üye olsa şu facebooka da, ona da ikinci insanı sunabilsek süfer olacak.' gibi bir şey geldi.  :ninja:

Yerin kulağı mı var ne? :ninja:
Misafir
Şimdi facebooklu olduk listemizi doldurduk seviçliyizliyiz hepimiz yaşasın facebook'umuz :ninja:
Misafir
Şimdi burası benim köşemse ben buraya kafama göre yazarım değil mi?

Uyku gelince saçmalayabilirim değil mi?

Yatağım tüm yaz bir kere bile olsun bu kadar şirin görünmedi iyi geceler herkese. =)

Ek: bu facebook ne menem bi şeymiş ya.
deddodeddo
Üye
"Feysi Buk" diye arat, tanıdık bir şey ile karşılaşacaksın.
Misafir
Feysi'ye arkadaşlık talebimi gönderdim.

Dün foruma giremediğim için iki günlük özel mesaj olsun bu. =)

Dün son ders bedendi, tatile girdik biraz yorgundum ama huzurluydum. Facebook kurcaladım. Lovely Complex'e başladım vs. vs. =)

Bugün babam desaneye yetişemezsin dedi sabah benden önce çıktı. Dersane önünde yetiştiğimi görünce şaşırdı aferin dedi. 6 ders ölüm gibi geçti ben de açtım penguen, uykusuz okudum napayım bildiğim şeyler. Sonra Wall-E'ye gittik kız arkadaşımla. Fevkalade bir filmdi. Animasyon güzel şey.

Diego kulakların çınladı mı hiç bugün?

Eve geldim yoruldum tatil başladı ama yarın dersane var. ._.
deddodeddo
Üye
Çınlamaz mı? Ne konuştunuz hakkımda bakayım?
Misafir
Eaaa dvdlerin ^_^''

Haydin iyi geceler. =)

Ek: Sabah bakamaz ve yarın uygun olursan mesaj atarsın. ^_^'
Misafir
Resmen tatildeyim ya. Millet yol su memleket iş ev pide derdinde ben burda tatildeyim artık ya. (bkz. Barış Atar, Görgüsüz.)
discussioncontroller