Olay Üstüne Gürültüler
Misafir
Dersane başladı. Psp için harakete geçmem lazım. Testleri boşladı ama okulda daha rahat çözülüyor açık kapanacak. Yarın gundam 00 çıkıyor yetişemedim ama elimden geleni yapıyorum. Hayat ve yaşamak güzel, ne de olsa dünya benim için var. (Sakın dünyanın benim etrafımda döndüğünü düşündüğümü sanmayın. =)
Misafir
Saat 22.00'den (civarı) sonra görüşelim bakalım. =)
Misafir
Dün görüşemedik. :/

Psp ile yanıp tutuşan şu öss genci fon yetersizliğinden parasını kendi denkleştirene kadar beklemeye çekilir...
deddodeddo
Üye
Psp ile yanıp tutuşabilirsin, tam seninle aynı zamanda (geçensene öss'nin ilk ayları) Psp almanın ucundan döndüm, param bile hazırdı, bir tık uzağımdaydı cihaz. Şeytan (aslında melek) engelledi beni, "Çok mu lazım yani?" dedi bana. Almadım, pişman değilim almadığıma. Amacım seni caydırmak değil ama alamazsan takma demek istiyorum.
Misafir
Biriken paramı dövize yatırıp ağır ağır birikecek. Biriktiğinde de alırım yani daha büyük bi hayal kırıklığındansa rafa kaldırmak da mümkün. Koydum bekliyor birikecek alacağım. =)
Misafir
Hayatım bir yalanmış sevgili başlığım.

Spoiler:

İşte yalan!

Ayrıca, Youtube

İnanamıyorum olmamalı, nasıl olabilir?  Takahata Isao'ya sevgiler. Youtube'da Japonca açılışını gördüm ya *-*

Ek; Heidi böyle olur.
Misafir
Bisürü kültür sanat etkinliğine katıldım katılcam valla. En son Goran Bregovic'e gittim olay çıkardık show habere çıktık. Bütün gün dolaştım ne var ne yok diye eğlendim baya güzel şey herkes denemeli. =)

Goran Bregovic konserini sonra anlatırım. Etkinlikler de bilare. =)
Misafir
Nezleyim ama takip ettiğim serileri yakaladım yeni bölümleri bekliyorum. LoveCom da biter bu hafta oohh. =)

Ah bir de hd video izleyebilsem. ;_;
Misafir
Biraz canım sıkkın gibi neyse ki yatacağım birazdan. Biraz iyi biraz kötü bir gündü. Haftaya metamatik sınavım var, bu hafta etüde gitmedim yarın kapatmam lazım açığı. Hiç çalışasım gelmiyor. Bazen diyorum 'Tamam olm öss ne ki kazanırsın her türlü.' bazense 'olm var ya bu öss seni ezer geçer sap bile olamazsın sen bi baltaya.' Ne olacak kestiremiyorum ama geçnliğimin baharında öss derdiyle boğuşuyorum ya.
Dunk3r
Üye
bu yıl nakavt edersin sen O'nu  :maviekran: :strong:
discussioncontroller