WoW - Sıkça Sorulan Sorular
Misafir
aynen,, ilk free migrate açıldığında BL'den ayrılmıştım, çok da iyi etmişim ("Twisting Nether'da Ally olmak" adlı kitabım bu hafta kitapçılarda),, bu arada ben de birkaç kez isim, ırk ve kıl yün değiştirmeye para verdim :P
Bombadil
Üye
ben de gereksiz dedim ama cata gelince paladinimi tauren yapacağım sanırım, olabiliyorsa tabi. oluyorsa nasıl oluyor acaba şimdi slackerlığım tuttu araştıramıcam :D server first achilerinin abuse edilmesini önlemek icin o serverda tauren pala 80 olmadan tauren'e cevirememe gibi bişey olabilir mesela :)
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Tauren Pala aç... Böylece yeni 1-60 içeriği de görürsün?
dodgerdodger
Üye
Açıldıktan 1-2 ay sonra açılır. Blizz açıklamıştı daha önce.
frknphlvnfrknphlvn
Üye
Arkadaşlar ben wow u fall of the lich king i update ederken bir sorun verdi repair yapıyorum repair yaparken'de 5/9 sonunda sorun veriyor ve kapanıyo elim kolum bağlandı ne yapsam acaba...
king1606
Üye
Aslında ırk değiştirmek yerine server değiştirmek daha mantıklı olurdu benim için.Hala üzerimde Vendor'dan aldğım item'lar var.Heroic'lerde iyi item düşmüyor.Raid filan yapamıyorum. :(
Bombadil
Üye
emblemler ile i264 itemları alacaksın, bir yandan da toc10/25 yapacaksın. sonra da icc10 geliyor işte.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Flight Pathleri yada Dungeonların içini, içindeki bossları gösteren addon arıyorum. Yardım pl0x.
Bombadil
Üye
dungeonlar için atlas addon'unu kullan, flight path'ler için bir addon var mı bilmiyorum.
DharkanDharkan
Üye

Flight Pathleri yada Dungeonların içini, içindeki bossları gösteren addon arıyorum. Yardım pl0x.

Dungeonların içini napcan be. Diğer adamları takip et öğrenirsin yolu :D

Boss'lar loot'lar için falan da atlasloot var.
discussioncontroller