WoW - Sıkça Sorulan Sorular
MonthiusMonthius
Üye
Cataclysm o ihtiyacımızı da karşılayacak gibi gözüküyor bakalım. :P
Misafir
onu bunu gectim de, Deadmines hc'de gerçekten de o boss'da bombayı yiyince disconnect mi oluyorsun? gerçekten boss mekaniği bu mu :D çok eğlenceli ve sinir bozucu aldghakldgklaadgadjghajkg
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Öyle bir şey varsa epic olur...
Misafir
Totalbiscuit'in beta videolarını takip ederken onun söylediği bişeydi ama çok da emin değilim açıkçası böyle bir mekaniğini olup olamayacağından,, çünkü hakkaten epic ve sinir bozucu
king1606
Üye
Tekrar merhaba

Oyuna iki haftalığına tekrar dönüyorum.İki hafta oynayıp hesabımı dondurduğumda kalan süreyi istediğim zaman kullanabilecek miyim?Birde dödükten sonra alt karakterime emblem of frostlar ile heirloom alacağım.Elimde olan frostlar Cataclysm çıktıktan sonra işe yarayacak mı?Ona göre kullanmayı düşünüyorum.
Dan DirikDan Dirik
Üye
Bir ay dolana kadar devam ediyor dondurduktan sonra. Frostlar 80 itemları dışında işe yaramaz. (Fakat frost yerine ortak bişey gelecek diyorlardı? Geldiyse bilemem bak.)
dodgerdodger
Üye
Justice Point geldi.
king1606
Üye
Üf,heirloom'lar çok pahalıymış :(
ElegostElegost
Üye
pahali olmasi iyi simdilik aslinda
Xaciall
Üye
Hesabım hacklenmiş perşembe günü, cuma günü durumu farkettim parolamı değiştirdim oyunu oynadım ve bu gece sabaha karşı da gerçek para ile item ve gold almaktan dolayı banlanmış. yetkililere bir açıklama notu yazmam lazım ama ingilizcem yeterli değil,acaba yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

edit: herşey rayına girdi.
discussioncontroller