Müzik Çalışmalarımız
HOXHOX
Üye
7 telli : O
ygzdgnygzdgn
Üye
6 telliye kız vermiyolar artık :-D
HOXHOX
Üye
summertime synthness wip
http://clyp.it/zhulsvqm#Share
tersadamtersadam
Üye
Spoiler:


Spoiler:


üstteki bugün program testi için yaptığım. alttaki ise 2005 yılında yine programı çözme amaçlı yarım bıraktığım çalışma.
Caturday ve Astus çok beğenince mesaj atıp devam etmem gerektiğini söylediler. akşam akşam bi tane daha patlattım.Beğenenler: Astus

tersadamtersadam
Üye

Beğenenler: Astus

tersadamtersadam
Üye
fl studio'yu kurcalıyorum bu aralar. 3ds max'i öğrenirken kendim kurcalayıp öğrenmiştim, bunda da akılda kalsın diye kurcalıyarak öğreniyorum. piano roll kısmı baya güzelmiş. her ses için kullanılabilmesi daha da güzel. pluginli versiyonunu ahmetle kullanıyorum. piano çalmak isteyen biri olarak attım hemen pianoyu. kulaktan bazı parçaların ilk 10-15 saniyesini çaldım. yakın zamanda yollarım 1 dakikalık bir şeyler. programı bilen varsa pm atsın, arada bi şeyler sorarım.
tersadamtersadam
Üye
https://soundcloud.com/tersadam-1/guard-of-the-cemetery

fl studio ile yaptığım ilk çalışma. bestesi de bana ait olduğu için tırt dense bile benim için perfekto. sesin kendisiyle oynayıp, şekillendirmek ayrı bi zevkliymiş.
ygzdgnygzdgn
Üye

Beğenenler: Ravage

AstusAstus
Üye
tersadam dedi:

fl studio'yu kurcalıyorum bu aralar. 3ds max'i öğrenirken kendim kurcalayıp öğrenmiştim, bunda da akılda kalsın diye kurcalıyarak öğreniyorum. piano roll kısmı baya güzelmiş. her ses için kullanılabilmesi daha da güzel. pluginli versiyonunu ahmetle kullanıyorum. piano çalmak isteyen biri olarak attım hemen pianoyu. kulaktan bazı parçaların ilk 10-15 saniyesini çaldım. yakın zamanda yollarım 1 dakikalık bir şeyler. programı bilen varsa pm atsın, arada bi şeyler sorarım.şu flt studio gibi programlar için midi klavye almak istiyorum aslında.

ygzdgnygzdgn
Üye
discussioncontroller