Müzik Çalışmalarımız
dickastleydickastley
Üye
dickastleydickastley
Üye

Beğenenler: phd

liquoredmindliquoredmind
Üye

Tam 15 yıl önce kurduğumuz grubumla onca yılın ardından bir şeyler kaydetmeye başladık. Bir süre Antalya'nın çeşitli barlarında çalmıştık ama 2005 sonrasında üniversite hede hödö derken bir türlü bir araya gelip uzun uzun müzik yapma şansımız olmamıştı. Bütün grup elemanları Antalya'ya geri döndü bir şekilde. Umuyorum ki bundan sonra zamanında üzerinde çalıştığımız beste materyalleri de şekillenmeye başlayacaktır.

Yorumlarınızı esirgemeyin, artısı eksisi aklınıza ne geliyorsa yardırın :)
drouzzindrouzzin
Üye

...

Antalya rock-metal müzikten vazgeçeli çok oldu ya. Kaleiçinde açılan cıstak cıstak mekanların sayısı aldı başını gitti. Keza meyhaneler de öyle. The Bar kapandı, ki adam gibi metal müzik yapılan son yerdi orası da. Bu tarz bir müzikle Antalya'da iş yapabilir misiniz bilmiyorum açıkçası. Pesimist yorumlar yapıp moralinizi bozmak istemezdim, umarım tutunursunuz, cidden.

Hâlâ canlı, güzel müzik yapan, yerli gruplara destek vermeye çalışan mekanlar yok değil tabii. Az ama var. Raven'la Simurg ilk aklıma gelenleri mesela. Zaten bu müziğin dinleyicisi de oralara gidiyor. Bi bakıma müzisyenle dinleyicisi daha kolay biraraya geliyor diyebiliriz aslında. Oralarda karşılaşırsak bi selam veririm mutlaka. :)
liquoredmindliquoredmind
Üye
2001 yılında Deus Ex Machina ile önce The Bar'da ufak gündüz konserleri verdik, sonra da bar programları yapmıştık sanırım 2004 yılına kadar, o zamanlar Cumartesi geceleri mekanda Korn, Rage Against the Machine, SOAD vs. falan çalardık, yeri geldi Cradle of Filth bile çaldık, neden bilmiyorum ama çaldık :) Keza BeachPark içindeki Gölge Bar'da da durum aynıydı, yine Cuma günleri orada da Rock, Metal playlist'i ile çalardık. İnsanlar cuma, cumartesi gecesi bu müziği dinlemeye gelirdi, biz üniversite için ortadan kaybolduktan sonra yavaş yavaş ortamlar da bozulmuş, The Bar'ın kapanma haberini aldığımda ise baya yıkıldım diyebilirim. Ne mutlu ki bizim mekanlarda bu müziği çalmak gibi bir niyetimiz yok, olsa da zaten sahne verecek mekan yok, o yüzden ticari kaygısız, dertsiz tasasız canımızın istediğini yapmaya devam :)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ud çalmak istiyorum. Hemde öyle böyle değil.
HOXHOX
Üye
ıııııı youtuba şöyle bi şey koymak biraz cringe farkındayım ama mazeretim var müzik projesine yeni sesler arayan birine göndermek için şaaptım audisyon niyetine. #noh8m8. what the fuck was i thinking diye utanıp silmeden önce, buyrun: youtube.com/watch?v=jvLU4x3hBuw

Beğenenler: phd, Pomeron

H.B.A.H.B.A.
Üye
vauv, weirdo hox meğersem gayet yakışıklı gitaristmiş. bakalım forumdan daha neler çıkacak
cover 10/10 olmuş bu arada, beraber çalışmak istersen 2016'nin en sıcak mixtapelerini pişiririz hajum, sesin de hiç fena değil ayrıca
HOXHOX
Üye
senin saz nedir?
H.B.A.H.B.A.
Üye
gitar-bas gitar çalıyordum ben de, 3 yıldır falan elime alamadım ama dersler sağolsun. fırsat bulursam güzel bir gitar+amfi alıp tekrar başlayacağım ama bu gidişle ancak mezun olduktan sonra:/
discussioncontroller