Nintendo DSi
QuendarthQuendarth
Mod
Tam emin değilim ama Lite'da galiba bitene kadar kullanıp sonra normal sürede (3 saat) şarj etmen gerekiyordu.
Blight
Üye
Önce açıp, içindeki şarjı mı bitiriyorum yani?

DSi lityum batarya kullanıldığı için "önce bitir, sonra şarj et" mantığı zararlı bile olabilirmiş. Nikelmetal hidrit bataryalardan kalan bir yöntem deniyor o. Zaten bir de bataryanın tamamen bitmemesi için gücün kesilmesi gibi bir sistemi de varmış bataryanın.
EssekHerif
Üye
Nintendo DSi aldım dün :D
Hayatımda gördüğüm en seksi şey bu.
Blight
Üye
Hayırlı olsun. :)
EssekHerif
Üye
Sağol :D
LastLost
Üye
Benim 1.4 versiyon altı bir DS'i olan bir arkadaşa ihtiyacım var, Acekard ile ilgili bir mesele. ;D

Buluşmamız gerekiyor, İstanbul Avcılar'dayım ben. Eğer DS'ini 1.4'e yükseltmemiş ve İstanbul'da oturan biri varsa insanlık adına ses etsin. ;D
FlashwadeFlashwade
Üye
DSi ve DSi XL diye iki modeli var. XL'in tek avantajı ekranın büyük olması mı?
EssekHerif
Üye
Evet, ve yanında bide dolma kalem gibi kolum kadar stylus veriyolar. Bence xl alma. Sonuçta öyle cebine atıp taşıyamazsın. Kocaman birşey.
XL alacaksanda dikkat et LL alma. Dışı aynıdır ama LL japon modeli, ingilizce desteklemiyor.
Blight
Üye
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300478384411&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

US Version diyor, ben DSi'ı amazon.co.uk'den aldım. Sorun çıkarır mı acaba? Alıyorum yoksa. :)
sawwormsawworm
Üye
US version = İngilizce
EU version = Multi Dil desteği oluyor, PC oyunlarında ki gibi, sorun çıkartmaz :)
discussioncontroller