Nintendo DSi
Vaizard
Üye
''Oyuncuysan'' dan kastım küçük yaşlarından beri oyun oynayan biri anlamındaydı. Commodore 64, NES, SNES'i seven birisi DS oyunlarını sevebilir (olasılık) diye söyledim. Yanlış anlamışsın sanırım.
Zer0
Üye
Vaizard dedi:

''Oyuncuysan'' dan kastım küçük yaşlarından beri oyun oynayan biri anlamındaydı. Commodore 64, NES, SNES'i seven birisi DS oyunlarını sevebilir (olasılık) diye söyledim. Yanlış anlamışsın sanırım.

Oyuncuysan'dan öte, konsol oyuncusuysan diyelim biz buna  :p:

Konsollar genelde bilgisayardan daha düşük grafikler sergileyebilen ama donanım yükseltme ve para çokluğu ihtiyaçları olmayan şeylerdi eskiden tabii, şu anda bir bilgisayar almakla bir ps3 almak aynı fiyata geliyor...
FLC
Üye
Zer0 dedi:

Oyuncuysan'dan öte, konsol oyuncusuysan diyelim biz buna  :p:

Konsollar genelde bilgisayardan daha düşük grafikler sergileyebilen ama donanım yükseltme ve para çokluğu ihtiyaçları olmayan şeylerdi eskiden tabii, şu anda bir bilgisayar almakla bir ps3 almak aynı fiyata geliyor...

Bunun nedeni, bilgisayarın yapamayacağı bir şeyi olmaması ve üstün grafik özellikleri olabilir, onu geçtim BlueRay falan da oynatıyor.

Son 6 aydır falan internet cafe'ye PES oynamak için gidiyorum. Bilgisayarım da internete erişme aracım.
Zer0
Üye
Ya tamam da, sonuçta bir oyun konsolu olduğunu unutmamalı, bilgisayarla yarıştırmak anlamsız kalıyor biraz...
pupo
Üye
nisan ayı amerikan satış listesi yayınlandı;
1. Nintendo DS: 1,040,000
2. Nintendo Wii: 340,000
3. Xbox 360: 175,000
4. PlayStation 2: 172,000
5. PlayStation 3: 127,000
6. PSP: 116,000
Misafir

Buyrun izleyin :)
LastLost
Üye
DSi'da gba oyunu oynanabiliyor mu R4 kartlarıyla falan?
Misafir
LastLost dedi:

DSi'da gba oyunu oynanabiliyor mu R4 kartlarıyla falan?

Hayır, şuan için öyle birşey yok.
Lütfen GBA olayını kafanıza takmayın artık, DS çıkalı kaç sene oluyor ve hâlâ bir sürü şahane oyunlar gelmeye devam ediyor. ^^
Blight
Üye
Kuzen Japonya'dan yeni döndü. 200 lira karşılığında bir DSi almış. Bana almamış... Oyunların fiyatı aynıymış neredeyse ama Türkiye'yle.
oropheroropher
Üye
girdiğim haber henüz yayınlanmadı ama buradan yazayım..
bu yılın sonuna doğru yeni DSi modelleri çıkıyor..
mevcut DSi'ın ekranı 3.25" iken yeni modellerin ekran boyutları 4.00" olacak..
bu kadar kısa sürede bu modellerin çıkacak olması bence kötü oldu..
DSi alanlar eminim pişman olacaktır büyük ekranlısını almak varken (fiyatı normak DSi ile aynı olacak)..

dip not: Japonyada piyasaya çıkacak Avrupa ve Amerika için bir bilgi yok şu an için..
discussioncontroller