PSP'nizi kaça aldınız?
levelmen
Üye
PSP'yi aldınız.Tamam,iyi,güzel güzel güle güle kullanın.Ama avantajlı bir fiyatla mı aldınız?Yoksa pahalı mı aldınız?Bu sorunun cevabını bu başlıkta bulacaksınız.PSP'yi ne kadara aldığınızı yazın.Hediyesi falan var mı onları da yazın.Bu başlıkta cevaplayın.

[glow=red,2,300]Bakalım kim pahalı almış?Kim araştırarak almış?[/glow]

Ben 340 YTL'ye aldım.+3 oyun+4 GB hafıza kartı sizce nasıl? :stab:
KocaAyak
Üye
ben vatan bilgisayardan alicam izinli gunumde.512 ytl suanki fiyati(Sony psp slim & lite oyun konsolu siyah).

buyuk ihtimal kacak almissin o fiyata.ama garantili ve guvenilir bir yerden alman daha iyi olurdu.sonucta herhangi bir sorun ciktiginda tam destek alabilmen icin bu sart.
hayalgezerhayalgezer
Üye
Lütfen ardarda mesaj atmayalım; düzenle tuşunu kullanalım.
levelmen
Üye
Haklısın hayalgezer,dikkatli olmalıyız.Kaçıyo arada işte:)

RyuK, güvenebilirsin.Hiçbir sorun çıkmadı.Gayet güzel kullanıyorum.Güvenle alabilirsin.

Şimdiden Güle  ;D Güle  ;D  Kullan.
Kurai_Solufain
Üye
Doğrudan Japonya'dan 250 milyona getirmiştim 1GB orjinal Sony MS ile birlikte. Dışarıda iş yapan şirketlerde tanıdıkların olması güzel oluyor. Yalnız 512 milyon gibi fiyatları aşırı buluyorum. Eğer garanti olsun sırf orjinal alıcam diyorsan sakkın şimdi alma yeni çıkacak seriyi bekle derim. Çünkü bu slimlerde ve fatlerde kesinlikle gündüz oynamak eziyet. Hatta imkansız diyebilirim bazı noktalar hariç. Minibüste eve dönerken kafasında kulaklık bi elinde bir siyah alet öbür eli o aletin üstünde gölgelik insan görürseniz İzmit'te benim o :P Gittigidiyor gayet uygun fiyatlar barındırıyor garantide veriyorlar ayrıca satıcılar.
SYSCLEANER
Mod
150$ Çinden Value PAck olarak Hard cover kılıf, 4gb pure imitation sony memory stick(taklit) usb cable, charger , ekran koruyucusu, ve bir kaç şey daha vermişti.
darkera
Üye
4 gb hafıza kartı ile birlikte 285 ytl ye almıştım, bi 6 7 ay falan oldu ama.
NephreiL
Üye
6-7 ay önce 350 ytl ye 2 gb ms ve 1 oyun ile fat psp aldım.512 Ytl çok fazla bence..
KocaAyak
Üye

Doğrudan Japonya'dan 250 milyona getirmiştim 1GB orjinal Sony MS ile birlikte. Dışarıda iş yapan şirketlerde tanıdıkların olması güzel oluyor. Yalnız 512 milyon gibi fiyatları aşırı buluyorum. Eğer garanti olsun sırf orjinal alıcam diyorsan sakkın şimdi alma yeni çıkacak seriyi bekle derim. Çünkü bu slimlerde ve fatlerde kesinlikle gündüz oynamak eziyet. Hatta imkansız diyebilirim bazı noktalar hariç. Minibüste eve dönerken kafasında kulaklık bi elinde bir siyah alet öbür eli o aletin üstünde gölgelik insan görürseniz İzmit'te benim o :P Gittigidiyor gayet uygun fiyatlar barındırıyor garantide veriyorlar ayrıca satıcılar.

yeni seri ne zaman cikiyor belirlendimi?yansıma oluyorsa cidden cekilmez.
DharkanDharkan
Üye
350 ytl'ye 4 gb kart ile almıştım.
sukubi1907
Üye
Bugün teknosadan 475 liraya aldım 1 youn hediye.6 taksit fiyatı bu peşin versek 425 lira idi.Hafıza kartı yok için.2. el orjinal oyun bulabileceğim bir yer var mı?
discussioncontroller