PSP'nizi kaça aldınız?
Jedi Panelvan
Üye
Tamamdir, bi ara eve donunce sorarim bi seyler, sagol guzel insan =)
Lightwave
Üye
Bekliyorum.  8)

Jedi Panelvan
Üye
Cok beklersin. Evden kactim ahahasdfpdf
Lightwave
Üye

Cok beklersin. Evden kactim ahahasdfpdf

ASdasfsadsafsafva.

Sonuna kadar bekliciğim. Çöziciğim o sorunları!

ruki
Üye
300 ytl ye aldım
MuratB1
Üye
Ben psp'yi alırken gerçekten embesilliğime denk geldi. 400 tl ye ıvırı zıvırıyla 2. el 1001 aldım (1 ay olmuyor daha)
o paraya sıfır 3000 serisi ve 450 ye sıfır psp go gördüm. yediğim kazığı anladım ama o sırada başka bir yer yoktu. kartlı taksitli fiyatı bu.

ne yapmalıyım? iade edemem herhalde, ama içime oturdu şu anda. keşke biri akıl verse.
TayfunTunaTayfunTuna
Üye

Ben psp'yi alırken gerçekten embesilliğime denk geldi. 400 tl ye ıvırı zıvırıyla 2. el 1001 aldım (1 ay olmuyor daha)
o paraya sıfır 3000 serisi ve 450 ye sıfır psp go gördüm. yediğim kazığı anladım ama o sırada başka bir yer yoktu. kartlı taksitli fiyatı bu.

ne yapmalıyım? iade edemem herhalde, ama içime oturdu şu anda. keşke biri akıl verse.

Fiyatlar ne durumda acaba diye biraz araştırma yapmak yeterli olurdu sanırım. Geçmiş olsun.
TayfunTunaTayfunTuna
Üye
Bu arada flood etmek gibi olmasın ama önceki arkadaşa yazdığım cevap bir yana, şunu ayrıca sormak istiyorum:

PSP Go, NGP, Nintendo 3DS falan derken normal öz hakiki PSP'ye güzel bir indirim gelmesi gerekmez mi? Zaten yurtdışında 30-40 dolarlık bir indirim yapıldı diye biliyorum, bizde nedir durum? Varsa bir durum, yapalım açık oturum?
S.Freud
Üye
Psp'yi 2 seneye yakın kullandım, keşke almasaydım o kadar para verdim.
Sesi berbat, internet tarayıcısı berbat.Pes, gow ve bir kaç oyun dışında oyunlara hiç ısınamadım.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
En son geçen hafta sordum Ankarada psp fiyatını,modelini bilmiyorum ama sıfır cihaz crackli yanında 8gb hafıza kartı ve oyun cdsi ile 450 tl dedi satıcı.Pazarlıkla daha uygun alınabilir bence.
discussioncontroller