PSP'nizi kaça aldınız?
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye

Psp'yi 2 seneye yakın kullandım, keşke almasaydım o kadar para verdim.
Sesi berbat, internet tarayıcısı berbat.Pes, gow ve bir kaç oyun dışında oyunlara hiç ısınamadım.

En berbat oyunlarını oynayıp geri kalanına da "Zevkime göre oyun yok hacı" diyorsun bi de.Yıkıl karşımdan.
S.Freud
Üye
Yapma Manga gow berbat mı yahu? Tamam belki lorocco, patapon gibi çok iyi oyunları olabilir ama psp cidden iyi bir alet değil.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Locoroco ve Patapon'u psp'nin en iyi oyunları gibin söylüyorsun şimdi de, bi de yanlış yazmış :P GoW konusuna zaten girmeyelim, istersen açar bakarsın konuyu orda saydırdım oyuna bol bol :P

Stabilo'nun konusuna gir, ordaki oyunları dene öyle konuş.Psp'de ses konusunda tek bir problem yok (varsa kulaklık tak) Eğer tarayıcıdan rahatsızsan milyar tane tarayıcı var yükleyebileceğin.

Aleti bikaç saat kurcalayıp çamur atmışsın, başka açıklaması yok
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
http://www.oyungezer.com.tr/forum/psp/948810-psp-oynanmaya-deger-oyunlar

Bunların hiçbiri mi gol değil Fıroyd! :D

Daha Resistance Retribution'u bile denememişsin, sokaktaki üç ergenin ikisinin bildiği futbol + GoW oynamışsın bi, ayıp
S.Freud
Üye
Tamam oyun konusunda benim bilgisizliğim olabilirde, sesin neresi iyi çok düşük.
Başka tarayıcı içinde kırdırmak gerekmiyor mu? Ben üzerindekini kullanıyordum çok yavaştı.
Aletin tekniğinden filan çok anlamıyorum ama 2 seneye yakın kullandım, 2 saat kurcalayıp atmadım.
Ayrıca analogun iğrenç olması farklı bir etken.
Psp'sini kırdırmayan, kurcalayacak teknik bilgisi olmayan biri için çokda zevkli bir alet değil.(bence)
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Cfw yükle mutlaka.Kurcalamak aşırı kolay.Bilgisayar kullanabilecek biri gayet pspyi de kurcalar yani :D

İki yıl aleti boşuna kullanmışın olm :P
HolybolyHolyboly
Üye
benim psp'im ilklerde eskilerden tombili fat psp.İlk çıkıtığı hafta almıştım.Ps3 Nintendo DS Iphone'um falan var ama PsP'imi hiç birşeye değişeceğimi sanmıyorum.Çok seviyorum kendisini yıllardır seviyeli bir ilişkimiz var.Gerçi ekranında 7 cm ebatında bir çatlak var ama olsun.Psp'ye verdiğim para helal olsun.Sanırım biraz fanboyluk gibi oldu ama neeyse artık.
S.Freud
Üye

Cfw yükle mutlaka.Kurcalamak aşırı kolay.Bilgisayar kullanabilecek biri gayet pspyi de kurcalar yani :D

İki yıl aleti boşuna kullanmışın olm :P

Ben kırdırmıştımda sonra sattım, brick korkusuyla bir halt yiyemedim :(
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
İyi halt etmişsin.Kalıcı bir hasar vermen olasılık dışı aşırı kurcalamazsan :D
EnsArTRanceEnsArTRance
Üye

benim psp'im ilklerde eskilerden tombili fat psp.İlk çıkıtığı hafta almıştım.Ps3 Nintendo DS Iphone'um falan var ama PsP'imi hiç birşeye değişeceğimi sanmıyorum.Çok seviyorum kendisini yıllardır seviyeli bir ilişkimiz var.Gerçi ekranında 7 cm ebatında bir çatlak var ama olsun.Psp'ye verdiğim para helal olsun.Sanırım biraz fanboyluk gibi oldu ama neeyse artık.

pspyi kırdırmak öyle olmuyordu yaw dermişim :silly:
discussioncontroller