PSP'nizi kaça aldınız?
WeLoveManti
Üye
PSP almak istiyorum, uygun fiyata satan varsa özelden ulaşsın lütfen...

btxx
Üye

PSP almak istiyorum, uygun fiyata satan varsa özelden ulaşsın lütfen...

sahibinden.com'da ucuza bulursun 2.el... ben 180ytlye aldım psp1006+şarj aleti.
Nexcore
Üye
İlk çıktığı zaman 300 liraya aldım. Hafıza kartı da verdiler. Tanıdık yerden kaçak aldığım için garanti de verdiler. Sorun yaşamadım, doğubanktan aldığımı da söyleyeyim.
curufinwe
Üye
İlk aldığımda Sony bayiinden almıştım, aldığım tek oyun da GTA: LCS idi. Şansıma bu oyundaki açık kullanılarak cfw yükleniyordu o zamanlar. Kendi başına PSP'sini hackleyenler bilir, inanılmaz bir stres oluşuyor adamda.
Doğukan
Üye
abi CFW yüklemek stres oluşturuyorsa PSPnin shellcase'ini degiştirmeyi deneyin, aletin LCDsini soketten çıkarırken "ulan bir kırarsam analara babalara geliriz." düşüncesi bir saniye bile aklınızdan çıkmıyor; bomba imha ederken bile böyle bir stres yaşayamazsınız inanın bana.
Misafir
Kaçak, sıfır PSP fiyatları uçmuş resmen.

Sıfır PSP 3006 + 8 gb kart + 2 DVD oyun ;D + Kılıf, ıvır zıvır = 450 TL.
Sıfır PSP 2004 ve aynı hediyeler ile 410 TL.

manager80manager80
Üye
PSP 3006 gittigidiyor'dan 375'e aldım. İçinden konsol,pil ve adaptör dışında bir şey çıkmadı ): İndirim kuponum ile 356 liraya geldi.
Az öncede 68 liraya 16 GB memory card aldım.

http://urun.gittigidiyor.com/16-GB-SONY-PRO-DUO-MARK-2-KART-SURPRIZ-HEDIYELER_W0QQidZZ30286572

Oldukça uygun bir fiyata kartı aldığıma inanıyorum (:
Lightwave
Üye
Hayırlı olsun abi, güle güle kullan. :)
Babo
Üye
Zamanında 280 TL'ye Khalkedon almıştım.Şimdiki fiyatlar ne öyle yahu 450-500 TL arası ben o parayla Xbox 360 alırım bea.
Misafir
Babo dedi:

Zamanında 280 TL'ye Khalkedon almıştım.Şimdiki fiyatlar ne öyle yahu 450-500 TL arası ben o parayla Xbox 360 alırım bea.

aynen bende 280'e aynı yerden almıştım, şimdide xbox için para biriktiriyorum...
discussioncontroller