Warcraft 4
Marquez
Üye
BlizzCon'daki son panel, StarCraft 2 hakkındaydı. Bu paneldeki önemli haber, StarCraft 2'nin campaign modunun üç farklı parçaya ayrılacağı, ve bu parçaların farklı farklı satılacağıydı. (saçmalık, neyse (uzun bir süre sonra edit: kendimle feci çelişmişim, kafam iyiydi heralde. alttaki mesajlarda ne kadar mantıklı bulduğumu savunmuşum. yok yok, harbiden de iyi bir pazarlama yöntemi olabilir bu. bekleyip göreceğiz :P))

Bu, daha çabuk bir çıkış ve daha iyi cilalanmış, buglarından arınmış bir campaign modu içindi. Bütün bu parçalar, aynı multiplayer modunu içerecek ancak her farklı campaign'i oynayabilmek için yeniden almanız gerekecek.

Ayrıca panelde, WARCRAFT 4'ÜN DE AYNI SİSTEMİ KULLANACAĞI AÇIKLANDI! Bu ne demek, WC4 geliyor demek :)

http://hellforge.gameriot.com/blogs/Arreat-Summit/Warcraft-4-Confirmed-Starcraft-2-to-be-a-Trilogy/
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Aaaa süper :) 2011 den önce çıkmaz ama heeeee :P
Lightbringer Lord
Üye
War-Warcraft 4...
Sıvı nitrojen içinde 4 yıl donuk bir şekilde bırakın beni! :O
hydramarine
Üye
Blizzard bozdu iyice kendini. Paraya fazla odaklanmaya başladılar. WC4 haberine bile sevinemedim yani o derece. Hayırsızlar...
Marquez
Üye
Üç tane birbirine benzeyen, kısa, sıkıcı campaign mi tercih edersin hydramarine yoksa her biri full oyun boyutunda, episodic content gibi olan campaign mi? Hem arada multiplayer da devam edecek :)
Orbayd
Üye
Olur mu starcraft sıkıcımydı deildi ve güseldi bu sadece erken cıkartıp para kasmak için yapılan birsey gibi geldi bana,gördüler valve den 1-2 sende bir episode cıkarıp hikayeyi deam ettirerek para kazanmayı simdi bir benzerini yapacaklar
Marquez
Üye
Starcraft'ta üç campaign'in uzunluğu ne kadardı?

Starcraft 2'de bir campaign'in uzunluğu o kadar olacak işte.

Ve her campaign paketinde aynı multiplayer bulunacağı için, arada insanlar sıkılmayacaklar...
[WT]Elessar
Üye
Haberde her birinin "stand alone" olacağı da yazılmış. Ancak oyunu yetiştirmek için yapılmış saçma bir karar olduğunu değiştirmiyor...
FLC
Üye
WC 4 yerine, biraz Star Craft evrenine yönelik şeyler yapmalılar.

Şimdi bir göz atalım;

Warcraft; 3 oyun + 1 Exp. pack + MMORPG
StarCraft; 1 oyun + 1 Exp pack + SC: Ghost (hiç özenilmemiş)

StarCraft için bir MMORPG veya bir FPS çıkarılabilirdi. Hatta işi abartıp dogfight bile yapardık. Ama yok, yapılmıyor. Sanırım bunun nedeni, WC'nin daha geniş bir evrene sahip olması...
PISLIXPISLIX
Üye
WC4 çıkmasına sevinemedim nedense. Çok güzel bitmişti tFT. Sonrasında Börnink Kuruzeyd ve Liç King için çıkan videolar konuyu tamamen ayrı yönlere çekti. Böyle devam etmesini (daha da edecek olmasını) istemezdim...
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Neden kimse bu oyunu istemiyorki ? şahsen ve kendi kanatimce bilizard bıraksın diabloyu star craftı ,sadece warcraft kassın.
discussioncontroller