Warcraft 4
MonthiusMonthius
Üye

2 çok fazla,bence catadan sonra sadece 1 ek paket gelir.

2 çok fazla değil, 2den fazla bile olabilir aslında daha planlanan ek paket sayısı. Çünkü cidden daha anlatacakları çok fazla şey var. Ve bu anlatacakları dışında şimdiden ileriki paketlerde Azeroth'a yaptıkları değişimleri Outland ve Northrend için de yapmaktan söz ediyorlar. Blizzard'ın yeni MMO'su gelene kadar yaşayacak WoW her halükarda. :)
maelstorm
Üye
şimdilik en az 1 tane olduğunu biliyoruz.

öte yandan blizzard'ın warcraft 4 üstüne bişeyler düşündüğüne eminim:) blizzard planlı bi firma. hatta bunu açıklamak istemiyodum ama şöyle bi konuşma logu buldum, msnde yazışmışlar:

WcFan05: Hacı o zaman Garrosh gelip Thrall'ı kessin, "succeeding you, pinkskirts!" diyerek baltayı boğazına geçirsin. Nası fikir?

WcD3\/(H): Vay! Süper lan. İşte blizz olarak böyle her seferinde farklı öyküler sunarak birinci oluyoruz zaten (H)(H)(H)()H

WcFan05: :M

ÖzSatan has joined the conversation.

WcFan05: MASTER!!
WcFan05 changes name to HiddenAcolyteofDoom.
WcD3\/(H): KOTICK PREVAILS!!
WcD3\/(H) changes name to AcolyteSergeant.

ÖzSatan: Warcraft 4 için yeni planı söylüyorum.
HiddenAcolyteofDoom: Dileğiniz emirdir efendim!
AcolyteSergeant: Sözlerinizle ruhumuzu karartın!

ÖzSatan: Warcraft4ü... DÖRDE BÖLÜYORUZ.
HiddenAcolyteofDOom: Emredersiniz!
AcolyteSergeant: Derhal!

ÖzSatan: Sonra her parçayı da... ÜÇE BÖLÜYORUZ
HiddenAcolyteofDOom: Dahice!
AcolyteSergeant: Paracıklar!

ÖzSatan: Sonra her birimi.. AYRI BİR OYUN OLARAK SATIYORUZ!!1
HiddenAcolyteofDOom: Zekanıza dayanamıyorum!!1
AcolyteSergeant: PRAISE THE MASTER!!

Buradan sonra ses kayıt cihazı patlamış, dayanamamış alet.
MonthiusMonthius
Üye
Yine böldüler, tüüü :(
HeRoEsHeRoEs
Üye
Ama warCraft normal oyuncularına haksızlık.. Bence starcraft o kadar beklendikten sonra 2. serisini çıkardı ve oynayan oynamayan herkes akın etti.. Şimdi düşünüyorum starcraft böyleyse.. Warcraft ın 4. serisi? :O gerçekten bana göre büyük patlama yapar.Bunu onlarda düşünmüş olacagı için WOW'u ya kısa keserler yada ne bilim yakın zamanda warCraft 4 çıkartırlar daha sonralarda WOW ek paketlerine devam ederler.. Belkide wow da anlatacakları hikayeleri warCraft 4 de anlatırlar..
RelentlessRelentless
Üye
maelstorm dedi:

Ahahaha :D
MonthiusMonthius
Üye
HeRoEs dedi:

Ama warCraft normal oyuncularına haksızlık.. Bence starcraft o kadar beklendikten sonra 2. serisini çıkardı ve oynayan oynamayan herkes akın etti.. Şimdi düşünüyorum starcraft böyleyse.. Warcraft ın 4. serisi? :O gerçekten bana göre büyük patlama yapar.Bunu onlarda düşünmüş olacagı için WOW'u ya kısa keserler yada ne bilim yakın zamanda warCraft 4 çıkartırlar daha sonralarda WOW ek paketlerine devam ederler.. Belkide wow da anlatacakları hikayeleri warCraft 4 de anlatırlar..

WoW'un 14 milyon civarında oyuncusu varken WoW'u kısa keserler diyorsun? Hiç ama hiç sanmıyorum. :) Blizzard hiç bir zaman bu tarz şeyleri aceleye getiren bir firma olmadı. WarCraft 4 resmi olarak duyurulduktan sonra en az 3-4 yıllık bir bekleme süreci olacak her halükarda. Diablo III'ü 2008'de duyurdular, 2011'de çıkacak mı hala emin değiliz bak.
HeRoEsHeRoEs
Üye
Haklısın. Sorunda wow un bu kadar oyuncusu varken blizz bundan kolay vaz geçmez ama warCraft 4 çıktıgında gelecek olan player de bi hayli fazla olur.
maelstorm
Üye
çok da "gelecek" player olacağını sanmıyorum. zira SC2 Rts piyasasını silip süpürüyor:)

da blizzard oyunu devam ettirmek isteyecektir. hatta istiyorlar, bunu belirttiler:)
HeRoEsHeRoEs
Üye
Bence seni beni şaşırtacak kadar gelecek o player..
creiGncreiGn
Üye
maelstorm dedi:

şimdilik en az 1 tane olduğunu biliyoruz.

öte yandan blizzard'ın warcraft 4 üstüne bişeyler düşündüğüne eminim:) blizzard planlı bi firma. hatta bunu açıklamak istemiyodum ama şöyle bi konuşma logu buldum, msnde yazışmışlar:

WcFan05: Hacı o zaman Garrosh gelip Thrall'ı kessin, "succeeding you, pinkskirts!" diyerek baltayı boğazına geçirsin. Nası fikir?

WcD3\/(H): Vay! Süper lan. İşte blizz olarak böyle her seferinde farklı öyküler sunarak birinci oluyoruz zaten (H)(H)(H)()H

WcFan05: :M

ÖzSatan has joined the conversation.

WcFan05: MASTER!!
WcFan05 changes name to HiddenAcolyteofDoom.
WcD3\/(H): KOTICK PREVAILS!!
WcD3\/(H) changes name to AcolyteSergeant.

ÖzSatan: Warcraft 4 için yeni planı söylüyorum.
HiddenAcolyteofDoom: Dileğiniz emirdir efendim!
AcolyteSergeant: Sözlerinizle ruhumuzu karartın!

ÖzSatan: Warcraft4ü... DÖRDE BÖLÜYORUZ.
HiddenAcolyteofDOom: Emredersiniz!
AcolyteSergeant: Derhal!

ÖzSatan: Sonra her parçayı da... ÜÇE BÖLÜYORUZ
HiddenAcolyteofDOom: Dahice!

ÖzSatan: Sonra her birimi.. AYRI BİR OYUN OLARAK SATIYORUZ!!1
HiddenAcolyteofDOom: Zekanıza dayanamıyorum!!1
AcolyteSergeant: PRAISE THE MASTER!!

Buradan sonra ses kayıt cihazı patlamış, dayanamamış alet.

Ahahah müthiş :D.

ÖzSatan nickine ve Kotick Prevails'a bittim :rofl:
discussioncontroller