Warcraft 4
maelstorm
Üye
Thrall bildiğim, hissettiğim ve anladığım kadarıyla metzen'in kendini çok bağdaştırdığı bir karakter. O yüzden kolay kolay silineceğini sanmıyorum. Silinirse de epik bir şekilde ayrılacağı kesin.
MonthiusMonthius
Üye
maelstorm dedi:

Thrall bildiğim, hissettiğim ve anladığım kadarıyla metzen'in kendini çok bağdaştırdığı bir karakter. O yüzden kolay kolay silineceğini sanmıyorum. Silinirse de epik bir şekilde ayrılacağı kesin.

Metzen kendi seslendiriyor zaten Thrall'ı. :P

Ayrıca merak etmeyin, Thrall silinmez kolay kolay. Outland'e gidip Shaman eğitimi alacak daha tekrar. Hem sonunda nihayet kız arkadaş yapmışken kendine daha onun tadını çıkartması falan var sırada. :P
DharkanDharkan
Üye
Kız arkadaş mı? Watta!

O değilde Warcraft 4'ün 2012'de çıkması pek mümkün değil çünkü cataclysm zaten 2011'in başında çıkıyor. :)

2013-2014 falan deseler neyse de. Ben Warcraft 4 2015'den erken çıkmaz diyorum. O da wow'a başka expansion çıkmazsa tabii.
MonthiusMonthius
Üye
WoW'un daha ömrü var baya. O yüzden çok uzun bir süre bir Warcraft IV beklemiyorum açıkçası.

Ve evet, kız arkadaş. :P Yeni çıkan The Shattering romanında öyle ilginç gelişmeler varmış. Türkiye'ye gelse de alsam. :(
Misafir
Wowun son ek paketi,starcraft 2 ye 2 tane muhtemel ek paket,diablo 3 hmm... hiç heyecanlanmasam iyi olucak şimdilik :'(
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Hurafe bunlar beyler 2012 yılında çıkması falan
maelstorm
Üye
Yine de hayalini kurmak güzel. Dinamik ışıklandırma ve iyi bir motorla warcraft hayal ettim de.. Düşünsenize.

Kum ve topraktan bir tepenin üstüne doğru kurtlara binmiş raiderlar koşuyor. Hemen arkalarında Thrall, onun arkasındaysa bir grunt ordusu. Kaotik adımlarla patır patır koşturdukça toz kalkıyor. Karşıdaysa rap-rap-klink-klank sesleriyle ilerleyen Stormwind ordusu. Güneş vurdukça zırhları parlıyor. Sonra thrall elini kaldırıyor ve birden parıltılar sönüyor! Zira gökyüzü birden bulutlarla kaplanıyor. Atlar huzursuzlanırken, kurtlar ulumaya başlıyor ve BAM! Thrall'ın ikinci bir hareketiyle ally ordusunun arasında bir yıldırım dolanıyor. Elektriğin metal içinde gezinme sesiyle birlikte inlemeler duyuluyor ve bir şövalye ile bir kaç asker acı içinde yere devriliyorlar. Sonra Ally kumandanı FOR THE ALLIANCE! diye bağırıyor, ses vadide yankılanırken iki taraf tozu dumana katarak birbirlerine koşuyorlar!
Raiderlar ön saflara ilermeye çalışan şövalyelerin üstüne ağlarını fırlatıyorlar, atlar önce biraz ilerlerken şahlanıp durmak zorunda kalıyorlar, gruntlar footmanlerle karşılaşıyorlar ve ilk balta darbeleriyle bir dalgayı temizliyorlar.. Etraf kısa sürede kan gölüne dönüyor, siyah ve kırmızı..

Off.
Misafir
Gerçekten hayal etmesi bile müthiş,ama bence oyunun nasıl diyim,basitşliğinide bozmamalılar bence,ve niye kimse arthastan bahsetmiyo lan ?:(
ElegostElegost
Üye
Öldü ki Arthas.
Misafir
Anam doğru lan :( En sevdiğim karakter öldü WOW da!  >:( Hayalleim yıkıldı,northrendi kontrol etme hayallerim :( Arthas :(...
discussioncontroller