Guild Wars Nightfall alcam fakat önce GuildWars'un kendi lazımmı?
Captain Black
Üye
Başlık gayet açıklayıcı bence  ::)  :P Bugece cevap alırsam sevimtrak olurum, çünkü yarın okul çıkışı almayı düşünüyorum, ama lütfen emin olun ve kesin bi cevap verin 50 lira çarçur olmasın :D Direk NightFall alsam oynayabilirmiyim?

Edüt ` Bide bu üç oyunuda içeren paket vardı, hem factions hem prophercies hemde nihtfall oynayabiliyoduk. Bu omu?
SpiN13
Üye
Evet direk Nightfall alıp girebilirsin oyuna, ama şimdi ucuzladı hepsini birden al tüm skillerin olsun :D
Misafir
Prophecies, Factions ve Nightfall birbirlerinden bağımsız olarak çalışabiliyor, yalnızca Eye of the North eklenti paketi çalışmak için önceki oyunlardan birine ihtiyaç duyuyor. Üçünü birden içeren paket ise Guild Wars Trilogy benzeri bir isim altında satılıyor. Eğer oyuna yeni başlamayı düşünüyor ve Nightfall'un başlangıç için uygun bir seçim olup olmadığını merak ediyorsan da "Hangi oyunla başlamalıyım?" isimli konuya başvurabilirsin.
Captain Black
Üye
Cok sağolun yardımlarınız için, 3 oyunu içeren paket dediğim, eski sayılarınızda 7 günlük deneme sürümü vermiştiniz, onda 3 oyundan birini secip başlayabiliyorduk. Onu sormuştum, GuildWars Triology yokmuş, bu verdiğiniz deneme sürümünde oyunun bi versiyonunda, oyunun başında seçtiğimiz karakterle butun dusmanları öldürme bölümü vardı, o oyun hangi paketindeydi, o bölümü bi türlü gecemedi, olmassın o xD
Spirit
Üye
Guild Wars'un 3 bölümünü ve Eye of the North eklentisini de içeren bir komple koleksiyonu var. Ama bu ülkemizde maalesef yok ve gelmez. www.game.co.uk , www.amazon.co.uk ve www.hmv.com da var. Bunlar da Türkiye'ye gönderi yapmıyorlar.
Captain Black
Üye
Nightfall aldım, sağolun.
discussioncontroller